Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Nyíregyházán hol...

FONTOS! Nyíregyházán hol lehet venni kiscicáknak való tejet, vagy tejpótlót?

Figyelt kérdés
A kiscicák ma 9 naposak, az anyjuknak pedig szerintem nincs teje, mert a kiscicák csak "cumiznak". Még nem nyílt ki a szemük sem, de attól már elég sokat fejlődtek születésük óta. Ha adnék nekik valami pótlót, akkor biztos életben maradnának. Kérem, aki tud bármilyen kereskedést, ahol lehet venni, írjon. Élet-halál kérdés!!! :(
2011. máj. 4. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]


ez a whiskasos, ez van tescoban sparban fressnapfban


-------

[link]


ilyenhez hasonló por pedig a fressnapfban,


majd ird meghogy mi van!

2011. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ! Elmentem tegnap az Őz közben lévő Állatklinikára. Ott az Állatpatikában megkérdeztem tudnak-e adni kiscicáknak való tejpótlót. Azt mondták, hogy sajnos nincsen. Megkérdeztem mit tud ajánlani, hol nézzem meg. Ott is a Tesco-t mondták. Aztán megkérdezték, hogy mennyi idősek a kiscicák. Tegnap már 10 naposak voltak, és azt mondta, hogy ha már ennyi idősek, akkor nem kell a cicáknak a tejpótló, vegyek a boltban főzőtejszínt, és azt adjak nekik. Vettem, egy kicsit felhigítottam, és cseppentővel adtam nekik belőle. Közben úgy veszem észre, hogy az anyjuknak kezd visszatérni a teje, mert újra megduzzadtak a mellbimbói, és szopnak is a kiscicák. Remélem most már nem lesz semmi gond. De azért a tejszín addig lesz már itthon "raktáron", amíg fel nem nőnek. :D
2011. máj. 6. 09:53
 13/13 anonim ***** válasza:
na, ez jó hír, sok szerencsét a továbbiakhoz! mi is az Őz közbe járunk :D
2011. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!