Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szagú a macskapisi...

Milyen szagú a macskapisi amikor jelölget?

Figyelt kérdés
Igen tudom, h büdös, és h nem lehet szagokat körülírni, csak az lenne a kérdésem, h egyértelműen pisi szag-e? Mert éreztünk már pár hete vmi büdöset, de nem volt olyan hú de nagyon büdös, csak eléggé. És aztán most lett ivartalanítva a cica, és azóta már gyengébb a szag (kiszellőzik?). De ma volt nálam a nővérem és ahogy belépett azt mondta hú de büdös macskaszag van. Mármint h ő annak gondolja. Szerintetek odapisilt vhova a kis drágám még ivartalanítás előtt? És azt mégis h fogom megtalálni h hova????
2011. máj. 8. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A falakat ahol lehetséges 1méter magasságban le kellene mosni, mert általában oda szoktak spriccelni. Vagyis így olvastam valahol, tapasztalatom nincsen, mert az én cicóm még ivarérés előtt ivartalanítva lett.
2011. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*1 méter magasságig, bocsi.
2011. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, akkor ezt mindenképp megcsinálom. Én is azt hittem h még nem jelölget az enyém sem nem is vok biztos benne, mert most költöztünk és nem tudtam h most ez macska, v vmi cső rohad??? esetleg, de a nővérem beszólása gondolkodtatott el. Még csak fél éves, szal elvileg lehet h igen, meg az is lehet h nem, azért köszi a tanácsot :D
2011. máj. 8. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nővéred csak a 'cicaszagot' érezte, az mindenféleképpen van, csak ti nem érzitek, de ha valaki megy hozzátok érezni fogja, hogy ott cicát tartotok.

Nekünk nem érezni mert nagy a ház, de egy lakásban biztos érezni.

2011. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja! Nem biztos nem cica szagot érzett mert ezt a büdöset mi is érezzük :DDD De azért köszi az ötletet. Ja meg nővéremmel is laktam amikor már volt a cica szóval ő is ismeri a szagát, de ez vmi büdös... :/
2011. máj. 8. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Naggggggggggggyyyyon büdöss.
2011. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!