Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jelölget a 10 hetes...

Miért jelölget a 10 hetes lánycicám?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, ez csak a kandúroknál fordul elő, és azoknál is csak már ivaros korban... A miénk nőstény, és össze vissza pisili a szőnyeget :( Egyébként szobatiszta, alomba végzi a dolgát - de most valamiért kinézte magának a szőnyegünket. Vááááá:(
2009. jún. 29. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 3 éves és folyton lepisili de szerencsére csak a kisebb méretű szőnyegeket. Először a fürdőszobait ami az alomtól két lépésre van. Aztán a folyosót és egyre távolodott az alomtól. Konyha, végül másik folyosó és a szobába is a kisebb szőnyeg. Nagyon kellemetlen ez a dolog és én már minden lehetséges megoldást kipróbáltam. Sőt állatorvossal is beszéltem. Azt mondta lelki eredetű probléma, gondoltam magamba ja persze valamit mondani kell! Egyébként nagyon boldog cica.
2009. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mi cicáink (két ivartalanított nőstény, és már rég nem kölykök) is lepisilik a fürdőszoba szőnyeget, pedig nálunk is 2 lépésre van az alomtól.
2009. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!