Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák nem érzik az édeset?

A cicák nem érzik az édeset?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap láttam egy vetélkedot az volt benne a kérdés, hogy a macskák melyik izt nem érzik és az volt a válasz, hogy az édeset! Amit nem nagyon értek, mert az én cicám imádja a tejszinhabot a pundigot! Ami mind édes!
2009. márc. 10. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én se hallottam még:) A mi macskánk a csokit lopkodja, kicsomagolja és megeszi.
2009. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
az enyém is reszket a csokiért, én ugy tudom a nyálukban nincs olyan enzim ami lebontja a cukrot. épp ezért hamar kilyukad a foguk.
2009. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Én úgy tudom.
2009. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag igaz, de az én cicám is szereti az édességet.. Viszont a csokival csak óvatosan, mert a kakaóban lévő teobromint nem tudják lebontani, és mérgezést okoz nekik!!
2009. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam, hogy nem érzik az édeset, de ezt én is cáfolnám. A mi cicánk is reszket az édességért, ha bontom ki a csokit vagy a jégkrémet. Mindig kell neki adni...
2009. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik imádja az édeset, a másik utálja. Csokiból tényleg csak nagyon picit szabad adni!!!
2009. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyik cicámmal például közösen ettem a görög dinnyét!meg imádta az olvadós,frutti szerű cukrot..

akkoriban hallottam,hogy nem érzik az édeset..de érzik szerintem,csak nem jó nekik..

2009. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is érzik.Az én ciccem tűzbe menne az édességekért.
2009. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!