Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem fekszik be a helyére?

Miért nem fekszik be a helyére?

Figyelt kérdés
van egy macskám hamarosan szül..ez lesz az 5. ellése.az a gond, hogy nem fekszik be a ládájába.eddigi elléseinél mindig belefeküdt.talán azért nem fekszik bele mert szalmával van bélelve??mit csináljak, hogy belefeküdjön?
2011. máj. 10. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

jajj ne görcsölj már! Ő tudja mit csinál, lehet hogy régen talált már magának szimpatikusabb helyet az ellése, ahol jól el tud bújni és nem zavarja senki. Aztán egy nap szépen előhozza a kiscicákat.


De azért nem kellene folyton elletni......

(mivel írtad, hogy nem az első ellése)

2011. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5.? minek neked annyi kiscica?
2011. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17:08

nem mindegy az neked??

jó helyre kerülnek, mindennap látom őket, minőségi táppal etetik őket. és amugy is csak 1-2 szokott születni

2011. máj. 10. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A cicamama olyan helyet választ elleni, ahol teljes nyugalomban lehet. Van aki a gazdija nélkül nem is ellik (egyik ismerősöm cicája mellett végig ott kellett lenni, ,mert amint elindult, hogy otthagyja, a cicamama ment utána az éppen kifelé bújó kiscicával együtt). Szóval ne aggódj, majd ő keres egy olyan helyet, amit ő a legbiztonságosabbnak tart a picik elléséhez. Egy másik ismerősöm ugyanígy megcsinálta a helyet, és a cica a mosógép dobjába ellett...neki biztos az szimpibb volt :o)
2011. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem is ilyen a cicám, mindig jön utánam

eddig minden ellésnél befeküdt

nem tudom

mindig nagy kölykei szoktak lenni és azért akarom hogy a ládájába szüljön

mindig én szoktam segíteni elleni neki

2011. máj. 10. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem fekszik bele, mert még nem jött el az idő.

Ha eljön, valószínűleg belefekszik majd.

Egyébként a cicák kedvelik a "fedett" "szülőhelyeket", én egy sima dobozt úgy fektettem, hogy az olalán lehessen belemenni, rongyot tettem bele és tuti volt a siker:)

Később áttettem őket egy tiszta, fedetlen dobozba, pontosan akkora szőnyeget vágtam bele, tetszett nekik:)))

2011. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!