Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatom vissza a...

Hogyan szoktathatom vissza a cicámat a régi helyére?

Figyelt kérdés
A cicámmal 5 éve élünk egy budapesti kislakásban. Idén tavasszal felújítás miatt hazavittem a cicát vidékre a szüleimhez, ahol olyan jól, szabadnak érezte magát, hogy gyakorlatilag egész nyáron ott volt, csak látogatóba jártam hozzá. Úgy tervezem, hogy ha elromlik az idő, már könnyebben megemészti majd, hogy újra be van zárva a lakásba, ezért ősszel visszahozom. De még így is aggódom, hogy nem fog visszaszokni. Szerintetek?
2011. szept. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
simán visszaszokik, de vegyél hámot és vidd le minden nap, ha annyira szeret kint lenni. ha meg nem szokik vissza, legfeljebb visszaviszed:)
2011. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog visszaszokni. Bár nem tapasztalatból beszélek, mert nekem mindig volt rá lehetőségem, hogy a cicáim szabadon éljenek.


A macska szabad lélek, nem szereti a korlátokat. Miután eddig egész életében korlátok között élt, és most megtapasztalta milyen a szabadság, így nem hiszem, hogy megbékélne a bezártsággal ismét.

Próbáld meg azért, de ha a cica láthatóan rossz kedvű lesz, akkor bármennyire is szereted, ebben az esetben szerintem vidd vissza a szüleidhez.

2011. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. szept. 5. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én továbbra is azt mondom h visszaszokik, mert szeret téged, de majd írd meg h mi volt, kíváncsi leszek!
2011. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszadónak, hogy bízott bennünk, hál'Istennek elég simán vette az akadályt. Minden a régi mederben folyik. Úgyhogy jövő nyáron újra mehet vidékre szabadságra, télen meg majd kipiheni itthon! :)))
2011. szept. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!