Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig él egy macsaka?

Meddig él egy macsaka?

Figyelt kérdés
Az én macsakám kb 18 éves,és még a múltkor slátát is evett,mindent meg akar enni amit én is,ha eszek nem mindig hagy enni,bele akar nyúlni a tányéromba,vagy megkarmol egy kicsit,kinézi a számból,chipset is eszik,meg sültkrumplit,még a húst is kérte a mc kajából.Nagyon akaratos,ha nem ülhet az ölembe,addig tolja magát a fejével amíg oda nem engedem,normális dolog ez egy macskánál?
2011. máj. 11. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20 deka bőven elég
2011. máj. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy a 20dkg az "egyéni csúcsa" :(

Valójában 10 és 20 dkg között eszik, általában közelebb a 10-hez.

Házi cirmos lenne, de 2 évesen is elég kicsi, és állva tisztára úgy néz ki, mint egy gepárd: szinte semmi hasa. Friss, fitt, jó kedélyű, azt mondanám, hogy jó kondiban van, csak ránézésre nagyon elüt egy átlag macskától.


Az a baj, hogy ha kirakok egy 5-7dkg-os adagot, elhúzza a megevését akár 6-7 óráig is, és még mindig hagy maradékot. Igy nem tudom sűríteni sem az etetést: napi 3 fér bele.


Nincs valami trükköd, amivel kívánatosabbá lehet tenni nekik a nyershúst?

2011. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel az enyémek csak ezt kapják, nem is ismernek mást. De ha hízlalni akarod,akkor adj neki májat. És vágd apró darabokra.
2011. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Heti 10 dkg májat kap, többet adni az A vitamin túladagolás veszélye miatt nem merek...
2011. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!