Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 1,5 hetes kiscicánk,4...

Van 1,5 hetes kiscicánk,4 hetesen került hozzánk, és még mindig mi etetjük (fecskendővel) próbálkoztunk a Whiskas Junior etetni, de nem nagyon kellett neki. mit tegyünk? Mivel próbáljuk meg etetni, illetve hogy kéne a szobatisztaságra átnevelni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mennyi idős pontosan? Másfél hetes vagy 4 hetes? A whiskas juniort a mienk sem ette, meg nem is túl egészséges, én a royal canin baby cat-et javaslom kezdésnek, azt egészen kicsi kortól lehet nekik adni mert nagyon könnyű megemészteni. Tudom ennek kicsit húzós az ára de tényleg nagyon jó. Szobatisztaságra pedig majd magától rá fog szokni ha elég nagy lesz hozzá. A mienk 8 hetesen került hozzánk és azonnal megtanulta. Csak biztosítsatok neki egy almos tálat és tegyétek rá gyakran a cicát (főleg evés után), kapargassátok meg az almot a mellső lábaival, nagyon hamar megtanulja.
2011. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hetes volt a cicám, mikor hozzánk került, a tesója még nem tudott önállóan inni. Mi csak simán beáztatott Royal Canint BabyCat-et adtunk neki eleinte, aztán már szárazon. Nem variáltunk, elé tettük és gondoltuk ha éhes lesz enni fog. Bejött :)
2011. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A whiskast ne, az enyém majdnem megdöglött tőle, mert nem bírta megemészteni, pedig amúgy semmi ilyen baja nincs. Nekem anno az állatorvos azt mondta h 8 hetes koráig konzervet kapjon. Van egy csomó féle junor, azt tutira megemészti, aztán a royal canin baby cat is jó lehet, de az enyém nem igazán evett szárazat 3 hónapos koráig, lehet mondjuk a rossz tapasztalat miatt. Szegénykém, most is úgy sajnálom, olyan rosszul volt. Dobd ki azt a vackot!!
2011. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
RC BabyCat-ből nem csak száraz van, hanem alutálkás is. Amíg nem tudja megrágni a szárazat addig ezt adnám neki.
2011. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és a fecskendőztetésről hogy szoktassuk le? tálkából se hajlandó még tejet inni se, illetve mennyibe kerül egy ilyen royal babycat?:)
2011. máj. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!