Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne a 22 éves fiammal...

Hogy lehetne a 22 éves fiammal megértetni, hogy a 4 hónapja pelenkázásra szorult cicánkat engedje elaltatni?

Figyelt kérdés

Kiesett az ablakból és lebénult. A fiam bízik benne, hogy felépül, az állatorvos sem tudja megértetni vele, hogy nem lesz már épp a cica.

Pici panelban élünk, a lakás is már büdös.


2008. febr. 16. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Mindkettőjüket vidd orvoshoz.

Ennyire ragaszkodni egy állathoz, betegség.

A cicát persze sajnálja az ember, de ő is csak szenved.

2008. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy betegség ennyire ragaszkodni! Aki ezt írta, annak vagy sosem volt állata, vagy csak dísznek tartotta, de nem volt soha a társa.

Viszont felnőtt emberként meg kellene értenie, hogy önzés az állat szenvedéseit meghosszabbítani. (Most viszont belegondoltam, hogy mi lenne, ha a kutyámról lenne szó...háááát....megértem...abszolút. De legyen erős!)

Ő ragaszkodik a cicához, nem a cica az élethez, ő csak szenved és ez így önzőség. Ezt kellene megértetni vele. Nagyon sajnálom a cicát. :(

2008. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbáld elmondani neki, hogy el kell engednie, mert minden eltelt nappal csak szenvedést okoz a cicának. :( Nagyon nehéz meghozni egy ilyen döntést, nekem sajnos már volt benne részem :( de nem szabad önzőnek lenni, ilyenkor az állat érdekeit kell nézni. Szegény cica, ha tudna, biztos panaszkodna :(( ha állatorvos is azt mondja, hogy nem lesz jobb, akkor tényleg felesleges. Fájdalomban, szenvedésben még egy óra is sok, nem hónapok... én elvinném még egy másik orvoshoz is, ha egymástól függetlenül ketten is lemondanak a jobb jövőről, akkor talán a fiad is belátja, hogy ennek így semmi értelme és nem azzal szereti a cicát, ha életben tartja minden áron :( sajnálom én is nagyon :(
2008. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

egy 22 éves felnöttnek már meg kellene érteni az ilyet.

hogy fog egy közeli rokon barát halálával megbírkozni ha már egy cicánál ezt nem érti.

az a baj hogy a gyerekeket védjük a halál fogalmától. régen láttuk hogyan ölik le a malacot aztán milyen fini falatokat eszünk, vagy nagyi hogyan vágja el a torkáta tyúknak és milye jó is az a leves.

nekünk már gyerekorunkban szembesítettek az ilyennel, pl mikor a kutyust kellett elaltatni, meg a tengerimalacomat megfújtotta a macska. és a szülök akkor megértették hogy nem döl össze a világ ha elpusztúl örizzük a szívünkben és gondoljunk rá sokat.

2008. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki,hogy ha igazán szereti a cicát akkor engedje elaltatni,mert ha nem teszi,a cica csak szenved.Ezt ugye ő sem akarhatja!
2008. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!