Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor kezdjem el etetni a cicát?

Mikor kezdjem el etetni a cicát?

Figyelt kérdés
2 hetes múlt csütörtökön. És eleinte mit adjak majd neki?
2011. máj. 14. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne etesd még semmivel, nagyon kicsi, még csak szopiznia kell. Majd ha az anyacica odavezeti a kajás táljához, akkortól etesd őt. Adhatsz neki apróra vágott főtt húst, májkrémet, van kimondottan junior táp, de sima felnőtt cicának való táptól sem lesz semmi baja, ha villával összenyomod neki. De ezzel még várj néhány hetet!
2011. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hetes kortól lehet kiegészítő etetés. Sőt, nem árt. Van direkt junior konzerv, vagy tejpótló, a szomszéd azt adott nekik. Most múltak egy hónaposak, de gyönyörűek. Már konzervet kapnak, kicsit összetöri nekik, de ahogy láttam ma, az sem lenne szükséges feltétlenül.
2011. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké.

Csak az anyukája már kevesebbet van vele, mint amikor megszülte és féltem, hogy éhes.

2011. máj. 14. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Apróra vágott csirkemell sonkát ehet majd?
2011. máj. 14. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 8 hetes koráig inkább junior konzervet adj neki, aztán a 8. hét után kaphatnak junior szárazat is meg egyebeket. Csak a biztonság kedvéért.
2011. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!