Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Később lehet baja a cicámnak?

Később lehet baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja történt, hogy a cicám kiesett az 5. emeletről (akkor 5 hónapos volt), mert az apám teregetés közben nem vette észre, hogy elsurrant mellette, pedig mindig nagyon figyeltünk, hogy ez ne történhessen meg... Természetesen azonnal vittük az orvoshoz, csodával határos módon semmije nem tört el, foga sem tört ki, csak az orra vérzett egy picit. Az orvos adott neki 2 injekciót, mert azt mondta, lehetséges, hogy kis belső vérzése volt. Az után egyszer kellett visszavinnem, amikor még egy injekciót adott neki a biztonság kedvéért(egyébként másnap már semmi baja sem volt). Azóta nem vittem orvoshoz, nem is tűnik úgy, hogy bármi maradandó baja lenne, természete is ugyanolyan, mint előtte volt. Mégis félek, hogy esetleg ebből az esetből lehet még később baj? Például kiderül, hogy károsodott egy belső szerve, aminek csak később mutatkoznak a jelei?
2011. máj. 14. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog hogy ennyire odafigyelsz, de szerintem semmi baja. Megtetted amit kő :)
2011. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha semmilyen csontja nem tört el, akkor nem hiszem, hogy a belső szervei károsodtak volna. és ha semmi baja sincs, akkor elég valószínűtlen, hogy lenne valami :D nyugodj meg, és vigyázz a cicádra :)
2011. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert nagyon szeretem a cicámat, és nem szeretném, hogy esetleg azért legyen baja később, mert nem jártam eléggé utána a témának. Köszönöm a választ egyébként!
2011. máj. 14. 23:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2011. máj. 14. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon túlbuzgó szeretnél lenni vitesd el különböző ultrahangokra. meg EEG-re (EEG az agyhullámokat vizsgálja. a legtöbbször az Epilepsziánál nézik. rögtön ki lehet szúrni az eltérő agyhullámok miatt)

de ezekre az égvilágon semmi szükség. neked nagyon nagy költség, de megteheted. bár a cicc-nek meg nagyobb trauma ez a sok számára ijesztő gép, mint az esés.

2011. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként pontosan hogy esett ki?

Én is mindig féltettem az enyémet, hogy kiesik, bár nem tudott volna annyira könnyen leesni, meg mi nem is lakunk annyira magasan, de biztosan szívbajt kaptam volna.

2011. máj. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a teraszon az üveg nem ér le teljesen, hanem alul van egy szabad sáv ahol épp ki tud bújni. Alattunk meg van ilyen műanyag bizbasz, ilyen napellenző vagy esővédő, gondolom arra akart lemászni és úgy gondolta, hogy vissza tud jönni, de a körmével nem tudott megkapaszkodni a műanyagban :(
2011. máj. 15. 03:11
 8/9 anonim válasza:
Legalább talpra esett?
2011. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy igen, mert másképp lehetetlen, hogy minden komolyabb sérülés nélkül megússza. Be is voltak kékülve a tappancsai az eset után egy ideig :/
2011. máj. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!