Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire veszélyes a cicaféreg...

Mennyire veszélyes a cicaféreg? Így elkaphattam? SOS

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam megvigyázásra egy kiscicát, a barátnőmé, csak ők elutaztak 1 napra a párjával és én vigyáztam rá.


Nagyon aranyos cica, olyan 5-6 hetes lehet. Viszont mikor kakilt tegnap pici apró fonalféreg volt a székletében, ami még mozgott. Olyan 2-3cm lehetett:S


Most picit kétségbe vagyok esve, hogy elkaphattam???


Simogattam a cicát, a kanapén aludt este..játszottam vele, harapdált...de úgy emlékszem mindig kezet mostam utána.


Szerintetek van okom aggodalomra??? :O


Barátnőmnek persze szólni fogok.


2011. máj. 15. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs, ne aggódj. Ha a kakijába nyúltál volna és utána a szádba, akkor lenne.
2011. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nem tettem:) köszönöm a megnyugtató választ:)
2011. máj. 15. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
ezért kell az ekkora macskát 2 hetente féreghajtózni. Szólj a barátnődnek,hogy ne feleljtse el.
2011. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oksi mindenképpen;) Már ki is takarítottam a szobát, remélem tényleg nem lesz baj...(kicsit hipochonder vagyok, lehet ezért aggódom túl:P)
2011. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
uppssz párom felhasználójáról linkeltem a választ:P Köszönöm a válaszokat:)
2011. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hello! Nekem az állatorvos azt mondta h egészséges felnőttben mégcsak ki sem kelnek, idősekben és kisgyerekekben okozhat problémát. Ha le is nyeltél mondjuk egy petét, akkor sincs baj. De ha nagyon aggódsz, akkor vehetsz magadnak is féreghajtó tablettát
2011. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!