Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hetes kis cicáknak mit...

2 hetes kis cicáknak mit adjak enni? Nagyon sürgős

Figyelt kérdés

pontosan ma 2 hetesek és az anyjuk szoptatná őket de a kiscicák hiába keresik a cicit fél percig szívják aztán másik cici után néznek és folyamat csak nyávognak

lécci télleg csak értelemes válaszokat nagyon fontos lenne


2011. máj. 19. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Adhatsz neki laktózmenteset is, a "macskatejek" is azok kis vitaminnal, de lassan adhatsz nekik junior konzervet is
2011. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

vettem nekik cicatápszert(por) és cicacumit de mire hazajöttünk már szopiztak de folyamatosan figyeljük őket

2011. máj. 19. 18:22
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Egy gondoskodó gazdi feldob! :)
2011. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Imádom az állatokat legszívesebben minden állatot befogadnék ha anyuék engednék:D
2011. máj. 19. 19:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, ha egyszer véletlen gazdag leszek nyitok egy menhelyet :D

Amúgy sok kritika ér emiatt mert az embereket fele annyira sem szeretem, a gyerekek sem hoznak lázba, és mindenki abnormálisnak gondolja h egy csecsemő TELJESEN hidegen hagy míg egy korcs kutyustól teljesen bepörgök, mert szerintük ez nem nőies viselkedés és lassan a gyerekvállaláson kéne gondolkodnom 22L :D

2011. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
én a gyerekkel ugyan úgy vagyok mint az állatokkal én együtt alszok a kutyámmal a kicsivel csivava meg cicákkal is verebet is neveltem meg egeret szval tényleg bármit és ha nem kéne tanulni meg ilyenek ami tudom h muszáj és tanulok akár most is szülnék pedig csak 17 éves vagyok imádom a gyerekeket:D
2011. máj. 19. 21:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor téged nem ér majd kritika :DDD
2011. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Lehet venni cica tápszer, meg mini cumisüveget addig amíg nem tanul meg enni. A tehén tej nem tesz jót nekik. Más a zsír és szénhidrát tartalma, mint a cicatejnek. Meg a legtöbb cica eleve érzékeny laktózra.
2011. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!