Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a macskát "elrias...

Hogyan lehet a macskát "elriasztani"?

Figyelt kérdés

Eddig "csak" annyi volt a gond vele, hogy telesz@rta a kertet.De most rázom ki a lábtörlőt és látom, hogy tele van macskaszőrrel...A kék anyagon csak úgy világit a szőr :(

A kisfiam ráadásul allergiás rá!!Így be is hordjuk, ő meg köhög tőle.Nem elég a sok pollen még ez is?

SEGÍTSÉÉÉÉG!!!!


2011. máj. 20. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kutya. Állítólag az is hatásos, ha kilesed és lelocsolod mondjuk slaggal, merthogy nem szereti a vizet és megjegyzi. Lehet benne valami, mert az egyik macska, aki rendszeres vendég volt nálunk, miután lesből lelocsoltuk nem jött vissza. Eddig. Persze véletlen egybeesés is lehet, de egy próbát megér.
2011. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van macskaűző spray.Befújod vele a ház körül, és nem megy oda a macsek.Nekünk bevált.
2011. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van macskánk.Lány cica.Pár napja valószínü a szomszéd kandúrja odapisált a lábtörlönkre.Olyan éktelen büdös volt....Hát én körbeöntöttem ecettel....Vagy segít vagy nem,de azóta semmi.
2011. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
vagy elkapjátok és sintér, vagy lelövitek
2011. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azt hiszem a narancsnak az illatát nem szeretik, vegyél narancsolajat és locsold szét.
2011. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így: SICC!
2011. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2011. máj. 20. 12:06
 8/11 A kérdező kommentje:
2 kivételével :P
2011. máj. 20. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a gond. Ezért aztán anyukám valakitől hallotta,hogy van egy növény,amit a macskák utálnak,ültetett is pár helyen. A kertben pedig szét kell szórni kávézaccot,és ahol az van oda nem "sz@rnak". :)


[link]


25/N

2011. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hahó! Gondolom a kutya nem megoldás mert aki macskára allergiás, az általában kutyára is. Én is a citrusos dolgokat tudom ajánlani, esetleg dobd ki a lábtörlőt, mert ha oda süt a nap szeretnek lábtörlőn heverészni. Vegyél egyet belülre, most úgysincs saras idő, h annyira kéne.

De vehetsz direkt macskariasztó spray-t is.

2011. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!