Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha be van gyulladv...

Mit tegyek, ha be van gyulladva a cicánk egyik melle?

Figyelt kérdés
2 hete születtek kiscicái. Levert, nem akar enni, és be van csomósodva a melle. Az állatorvost, nem érem el....
2011. máj. 21. 19:51
 1/7 anonim válasza:
Én a kamillateát javaslom. Langyosra hagyd kihűlni, vattapamacsot áztass bele és óvatosan simogasd vele át a cicijei körül, +ha sikerül itasd is meg vele. Gyulladás csökkentő is, szerintem használni fog neki, de ha 1-2nap után továbbra sem eszik, akkor vidd el dokihoz. Ill.mindig legyen előtte friss víz vagy tej.
2011. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerezz prednisolon tablettát. Naponta reggel egy negyed, 3-4 napig. És lelohad. Egyébként ezt csak a szoptatás vége fele kellene. Mert ha szoptat, a kiscicáknak kellene simára gyúrniuk! Lusták?
2011. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Masszíroztuk a mellét és "furfangot" alkalmaztunk. A kicsik, csak azt az egy mellet nem akarták szívni. (Gondolom, ezért is csomósodott be.) Bekentük cukros tejjel és odatettük a szájukat. Már szívják, és elmúlt a görcs!
2011. máj. 25. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:

A kicsiknek tehéntej nagyon nem kéne!!!! Ha érzékeneyek rá, a kiszáradásig megfososodik.

A cukor meg pláne nem kéne a kis gyenge tejfoguknak, ezek ragadozók...

Csak szóltam!

2011. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy pöttynyi tej volt, icipici cukorral.
2011. máj. 29. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
És javult valami, jól vannak?
2011. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, minden rendben velük! Teljes a családi idill cicáéknál.
2011. máj. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!