Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnt a macskám? A bent...

Hová tűnt a macskám? A bent nevelkedett, egy éves nőstény macskám, 5 napja eltűnt.

Figyelt kérdés
az eltünésétől számított két nap múlva hazajött, de csak az udvarra. hívogattam, de rám se bagózott. nézett egyenesen a nagy semmibe vagy öt percig aztán elment. Rá egy nappal hazajött, bejött a házba. megölelgettük, és megegyeztünk, hogy senki nem engedi ki. de összekevertem az ker tesójával és véletlen kiengedtem. azóta nem láttam. mi lehet vele? miért nem jön vissza? ez csak olyan szerelmes időszak, vagy más a baj? lécci segítsetek!!!!
2009. márc. 15. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, a macskák mindig eltünnek néhny napra, (főleg a fiuk), de aztán hazajönnek
2009. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ivartalanított, akkor lehet hogy tüzel és fiúk után jár. Ahogy újra hazajön jó lenne, ha ivartalanítanátok, hiszen majdnem biztos, hogy vemhesült.
2009. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell a cicákat még fiatal korban ivartalanítani, különben rendszeresen elkódorognak a szerelem hevében.
2009. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is eltünt a macskám egyszer rá két napra a stefánia úton megtaláltam Szétlapulva=(
2009. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki fogjuk ivartalanítani... de rajta kívül még 3 lány és 5 kandúr cicánk van.
2009. márc. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!