Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a kiscicánk?

Miért nem eszik a kiscicánk?

Figyelt kérdés
2 napja hoztunk haza egy 7 hetes kiscicát!Nem akar enni,tegnap este már öklendezett is annyira éhes!Bármilyen kaját rakunk elé csak nyalogatja a száját de meg sem kóstolja!Azt mondta a volt gazdi hogy már eszi a szárazat,ő is azzal etette(azt nem tudom milyennel)!Adtunk neki konzerves kaját,száraz tápot,egy kis rizst némi pörköltzafttal,husit,virslit,már mindent kipróbáltunk amit csak lehetett de semmi eredmény!Pisilni már alomba pisil,nagy dolgot még nem csinált!Kezdünk aggódni!Segítsetek!
2011. máj. 27. 07:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 7 hetes a kiscicám. (Nem ez az első, világ életemben macskák között áéltem.)

Az a kiscica csak úgy ehette meg a szárazat, ha be volt áztatva. Máskülönben fizikai képtelenség, olyan picikék és vékonykák még a fogai.


Vedd az összetört ételt az ujjaid közé és ügyeskedd bele a szájába. Majd rákap az ízére és egyre ügyesebben fogja majd elvenni. Utána már fog tudni tányérból is enni.

Ebben a korban még nehézséget okoz felvenni az ételt neki a tányérból.

Főleg, ha nincs körülötte másik cica, akitők látná:(

Az enyémnek van pótpapája és tanítja mindenre meg sokat játszik vele:)

2011. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom egy kérdés se telhet el hogy a paraszt bele ne rondítana!

ma 09:19!

Hát nem tudom az 50%os válaszoddal ki a gyökér mr "mindenkinél okosabb"!?!Már az is hülyeség amit kérdezel nem esik le? 2 hete nem evett,szted mennyire lenne élénk ha 2 hete nem evett volna zsenikém???Kb annyira hogy már a föld alatt lenne!Na ez volt a baromság nem amit én írtam!pfff idióta:)

ma 09:45!

Köszi a választ!

Igen felhívtuk a volt gazdit és mondta hogy áztassunk,azóta már megpróbáltuk "megtömni" kisebb nagyobb sikerrel ment is!Szépen lassan majd rászokik!:)Minden esetre semmiképp nem hagyjuk kiszáradni!És a nyakam rá hogy azért nem eszik mert "eltűntek" a tesójai!



Ja és tegnap mikor haza hoztuk EVETT!MAGÁTÓL!DARÁLTHÚST!

Mellesleg a nagyokosoknak mondanám hogy én már felneveltem egy cicát(4 éves) úgy hogy nem új a dolog és nem vagyok s*gg hülye hozzá!Az én cicám anyukáméknál van és garantálom jobban él mint némelyik ember és orvos akkor látta mikor elköttettem!:)Nem fogok egyből minden hülyeséggel rohanni az orvoshoz!Mit fog mondani?Tápszer,max pépes kaja és bele kell nyomni a szájába!(amit ugye a kedves ma 09:45 válaszolóm is írt!)Ja és annyit az urinegyedről hogy maradt még ott cica azok se alultápláltak és nem 1 hete vannak ott!.....

2011. máj. 27. 10:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze, biztosan nagyon hiányoznak a testvérei, de főleg az anyukája.

Minék többet babusgasd, legyen ölben, amennyiszer csak tudod neki biztosítani, főleg, ha érzed, hogy igényli.

Én éjszakára a lépcsőházban altatom (a kiskutyám miatt) és a cicakosárba tettünk egy pihe-puha plüssállatkát és mindig hozzábújik, éjjel az az anyukája,és mindig onnan jön elő reggel:)

Nálunk van 2 gyerek, 1 férj, 1 kutya+1 nagy cica, tehát esélye sincs unatkozni, én úgy látom, nagyon hamar megszokta az új helyét és igen "élvezi magát":))))

2011. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!