Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire gyakori hogy egy...

Mennyire gyakori hogy egy macska olyan ragaszkodó legyen mint egy kutya?

Figyelt kérdés
Hogy sose közömbös veled, ha szólsz neki mindig egyből jön, stb... Volt már ilyen macskád?
2011. máj. 27. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyen, ha jól bánsz vele, és nem erőszakoskodsz vele.

Értem ezen azt: a macskánál az a trükk, hogy nem szabad szorongatni, lefogni. Viszont sokszor meg kell simizni úgy, hogy neki nagyon jó legyen, majd faképnél hagyni.

Ebből annyira jön rá, hogy nem bántod, és nem fogod lefogni, és méghozzá tök jól simizel, így ő fog utánad koslatni, majd bújni...végül beléf akar bújni, és nem tudod levakarni magadról...

2011. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Általában a macska egy adott helyhez kötődik,de sok szeretettel,törődéssel elérhető hogy az emberhez kötődjenek.

Nekem a cicáim ilyenek.

2011. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen macskám. Ezt a mostanit, ha hívom, mindig megrezzen a füle. Nagyon okos.
2011. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A cicák ahogy én észrevettem, alapból nem olyan "ragaszkodósak", van bennük valami méltóság, nem szeretik ha korlátozva vannak és parancsolgatnak nekik. Amolyan teid vagyok, de szabad vagyok fazonok. Viszont láttam már tv-ben, hogy bemutattak olyan eseteket, amikor a cica megmentette a gazdi életét. Vagy ha érzik, hogy bajod van, odajönnek meg ilyenek. De én hiszem, hogy a cicák sem mind egyforma karakterek, szóval ettől is függ szerintem.
2011. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a cicusom:D:D:))))))))
2011. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a benti macskák ilyenek, mert nem helyhez ragaszkodnak-mert ugyan, mihez? egy fotelhez?- hanem az emberekhez. Persze nem mindig van hozzám kedve de a kutyáknak se mindig van kedve hozzá, h piszkálják, az is simán odébbáll... :)
2011. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ilyen volt a régi cicusom:'(

A mostani ha hívom elszalad, pedig egyébként imád engem(még a zuhanyfülkébe is bemászik utánam).Ő ilyen kis hülye, de imádom:)

2011. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk ilyen volt,sőt..miután elvesztette a kicsinyeit egy macskajárványban,úgy viselkedett velem és az öcsémmel,mintha a gyerekei lennénk,pl. megmosta a hajunkat(az öcsémnek rövid haja van és folyton nyalogatta,mosdatta),vagy hozott nekünk egeret,letette a padlóra és nyávogott,hivott minket enni..vagy ha fájt valamink,mindig odajött és rátette az érzékeny pontra a fejét,nagyon okos cica volt..sőt,amikor a másik cicánknak születtek kiscicái,egyik éjjel megmentette őket 6 kóbor kutyától,aztán később kiderült,hogy a garázsba menekitette őket..azóta is voltak macskáink,de egyikük sem volt ilyen okos,mint ő..
2012. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!