Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kérdésem a következő lenne:...

Hutitus kérdése:

A kérdésem a következő lenne: 2 hetes kiscicáink vannak, közülük kettő 1-1 napos csúszással valamiért csak a szájukon tudnak levegőt venni, pihegnek. A tünetek 2 napja jelentkeztek. Mi a teendő? Köszönettel :Jakab Emese

Figyelt kérdés
Látszik, hogy ez milyen megterhelő a számukra, szívszorító látványuk van. Valószínűnek tartom az orrüreg elzáródását, megfázhattak, vagy elkaphatták, egyszóval náthásak lehetnek, és ezért gondolom, hogy a szájukon kénytelenek levegőt venni. Még ilyennel nem találkoztunk, pedig jó pár cicánk volt, van. Hemomycin antibiotikumot adtunk, kevés mennyiségben. Sajnos nagy a valószínűsége, hogy nem is szopnak (súlyuk csökkent, depressziósaknak látszanak) fecskendővel próbáltam cseppenként adagolni a langyos tejet. De alig-alig. Sokat alszanak, szinte csak azt csinálják. Nem játékosak;Úgy nézem a szemük csillog a fényben, mint amikor az ember lázas. Nagyon félünk, nem szeretnénk, hogy elpusztuljonak. Sajnos városunkban nincs megfelelő állatorvosi kezelés és ellátás, ezért kérném segítségüket és gyors válaszukat.
2011. máj. 28. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

oké, értem, de telefonáltál??????????????


Azt határon túlról is lehet.

2011. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

olvasd el, ha telóztál, kérlek:

[link]

2011. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
???????????????????????????
2011. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

kérdező, köszi, hogy a segíteni akarásomat meg az izgulást értük megtisztelted a válaszoddal, egyben remélem, soha nem lesz kiszolgáltatva a cselekvőképtelenségednek a jövőben még egy hangya sem. A cicáknak szenvedésmentes létet-halált kívánok, neked pedig...


Hagyjuk.

2011. máj. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki! Vasárnap ahogy kinyitottam a szemem,pár perc elkészülés után autóba ültem és elvittem a kicsiket egy másik városba,állatorvoshoz;ügyelet,google....stb.

A cicáknak vírusosmellhártyagyulladásuk volt,amire 8 hetes korukban tudnak csak védőoltást adni; kaptak vitaminokat és penicillint.Hazaérésünk után 1 órára rá elpusztultak.Ennyit a nagy állatorvosi tudásról és okoskodásotokról.Lehet ha továbbra is kezeltük volna itthon(igaz humán gyógyszerrel)nem így végződik.Felmerül a kérdés jól cselekedtem-e?!

2011. máj. 30. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!