Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 honapos amstaeff...

Cető kérdése:

Van egy 10 honapos amstaeff kutyám és ha elmegyek ithonról mindig vonyit és kaparja az ajtot a szomszédok fel akarnak miatta jelenteni mitt tegyek hogy ne csinálja ezeket? Kérem segítsenek. Köszönettel:Renáta

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy ketrecet. ott legyen a kutya éjszakára, a pihenőidőkben, a távollétedben és etetéskor is. meg fogja szokni. pár napot valszeg így is ki kell bekkelni (vagyis hallgatni).
2011. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nálunk is ez volt, de még amikor 9 hetes volt akkor csinálta ezt. Egy napig végig + éjszaka is vonyított, de másnap rájött hogy nincs értelme meg úgyis kimegyünk hozzá naponta többször is. Mondjuk nekünk kinti kutya van és a ketrechez szokásnál volt ez, mivel amikor nem vagyunk otthon akkor ketrecbe van, de az is elég nagy.
2011. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek jók... plusz azért a falkavezérségi dolgokat sem árt tisztázni, még akkor sem ha te azt gondolod h minden rendben van.
2011. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Cesar Millan.:D
2011. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessen olvasgatni! Itt minden le van írva:


[link]

[link]

2011. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy kivettem az írásodból panelben hagyod ott szegénykét, ahova kutya NEM való. Költözz kertes házba, hidd el ott eljátszik az udvaron majd.

Ha tévedtem és kertes házról van szó mégis, akkor próbálj utána olvasni, hogy mivel lehetne ezt kiküszöbölni.

2011. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Az h egy kutya hogyan viselkedik nem azon múlik, h kertes házban meg panelban lakik. Egy kiegyensúlyozott, lemozgatott, agyban lefárasztott kutyának semmi baja lakásban sem. Köszöni szépen, jól elvan, ugyanazt csinálja mint egy ugyanilyen paraméterekkel rendelkezô kerti kutya amikor nincs otthon a gazdi: alszik.


A kutyatartás nem lakás-, hanem személyiségfüggô. Vannak akiknek nagy kertjük van mégsem való nekik kutya vagy olyan kutya amilyen van nekik. Megint mások "panelban" laknak, és sokkal jobb dolga van a kutyájuknak mint bármelyik kertinek.


Az meg aztán végképp nem úgy megy, h panelban laksz? költözz el.... hol élsz???

2011. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze .. mert kertes házban sokkal jobb dolga van a kuytának , amikoor kikötik őket, dobnak elé egy kis kaját, és szevasz(tisztelet a kivételnek!!!). El lehetne már felejteni ezt a " ó kutya nem való panelba " gondolkodást. Ha le van fárasztva, eleget foglalkoznak vele , akkor hidd el , sokkal jobb dolga van mint némely kertes házi kutyusnak
2011. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát azt meg ne magyarázza már senki, hogy nem jó a kutyának a szabadban mozogni, ingerekkel teli környezetben egy udvarban. A kikötésre nem is gondoltam, mert szerintem embertelen. (kutyátalan).

Én úgy gondolom egy panelban, ahol azt is hallom, ha a szomszéd lehúzza a wc-t igenis gond lehet a kutya vonyítása...nem beszélve az intelligens gazdákról, akik szabadjára engedik őket a lépcsőházban...tisztelet a kivételnek. szóval nem így megy...aki állatot akar tartani, teremtse meg a körülményeket.(kertes ház)

Én is szeretnék kutyát, cicát, de még kisméretű pónit is. Mégsem pakolom be a panelba őket, és utána csodálkozom, ha szólnak.

Ez a véleményem.

22N

2011. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!