Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ennyire ragaszkodó egy...

Lehet ennyire ragaszkodó egy cica, vagy csak azért ilyen, mert még kicsi?

Figyelt kérdés

Anyukám macskája szült pár kicsit-majd ivartalanítva lesz,

összes ciccernek van helye már (mielőtt letámadtok:D).


Egyet én is be akarok fogadni az albérletembe, és úgy látszik ki is választott magának az egyetlen fekete. Állandóan követ, reggel ha felkelek, felmászik a nadrágomon, a ruhámon a vállamra, rámhajtja a fejét. Mindig keresi a társaságomat,

bújik, néz, figyel. Ha bezárkózom egy szobába, ül az ajtó előtt és nyávog. 2hónapos. Ja még annyi, hogy pár hétig én vigyáztam rájuk, akkor kezdte el ezeket csinálni.


Válaszokat előre is köszönöm.


2011. okt. 6. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskám 5 éves kandúr, 2 hónapos korában került hozzám.

Először a szobámban volt (féltünk, hogy leesik a lépcsőn,vagy bebújik valahová), majd fokozatosan mehetett ki a lakás többi részébe.

Az ágyamban aludt mellettem, vagy pedig a szekrényben a neki kialakított polcon. Ehhez hozzászokott, és mikor már nagy lett, és az egész lakást bejárhatta, akkor is mindig nálam aludt. Mostmár az ágyra nem jön fel (párom nem engedi), de ha ki van zárva, akkor addig nyávog és kaparja az ajtót, amíg be nem jöhet. Még mindig én vagyok a kedvence a gazdik közül, folyton az ölembe mászik, simogatni kell, ha hazaérek akkor rögtön szalad hozzám. Szóval nem nőtte ki. :)

2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy örökké ezt fogja csinálni, de hogy mindig kedves és bújós cica lesz, az biztos. :)


Lényeg, mielőtt elfelejtem: legalább 12 hetes koráig hagyd az anyukájánál, annál kedvesebb és kezesebb lesz. Mi 14 hétesen hoztuk el a miénket és még akkor is cicizett, ha hagyta az anyja. Az anyatej meg mindig jó, hadd erősödjön. :)

2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igen te az övé vagy, ő a domináns!!mikor bújik, az terület jelzés!!
2011. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő kiválasztott magának, és mindig szeretni fog! Leginkább neked fogad majd szót, és benned fog bízni!
2011. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő ilyen kedves cica. Az én akkor 5 hetes cicám is ezt csinálta, a nadrágomon át a nyakamba mászott aludni.

Már 4 éves, az ágyban azóta is együtt alszunk, de szerencsére nyakba mászás már nincs, mert 7 kiló a drága..

2011. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Ja hát remélem leszokik majd a nyakba mászásról, ha nagyobb lesz:D

2011. okt. 6. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen, szintén fekete :D Annyira imád h a fejemen is alszik, de tudja h azt utálom, úh még a lábamnál jár amikor elkezd dorombolni h ne zavarjam el :D
2011. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénk öt éves és még mindig nyakba mászik. :)
2011. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!