Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica aki a wc-be piszkít?

Cica aki a wc-be piszkít?

Figyelt kérdés
Sziasztok ismertek ilyen cicát, és tudjátok h lehetne rászoktatni? Bár az enyémet szerintem sehogy mert a wc-t csak pancsolásra akarja használni :) De kíváncsi vok minden sztorira.
2011. máj. 30. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
youtubeon van egy csomó ilyen videó... am elvileg úgy lehet megtanítani hogy belerakod az almot a wc-be.
2011. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátoméké magától kezdett el a wc-zni, de nem igazán szeretjük ezt a szokását, úgyhogy lehajtjuk miatta a wc-tetőt. Mindig tiszta tappancsnyom utána a deszka, meg azért van, hogy félremegy a cucc... nem túl higiénikus szerintem, hiába tiszta állat a macska, mégiscsak a talpán jár, kotorászik az alomban, aztán akkor ülj rá utána a deszkára... meg sokkal büdösebb is, elvégre lehúzni nem tudja, meg betakarni sem az alommal, szóval addig ott rohad a retyóban, amíg le nem húzza valaki.
2011. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez így van, ahogyan az előttem szóló írta.

A mi macskánk magától talált rá a WC-re és még kaptunk is a szüleinktől, hogy miért nem húzzuk le magunk után:(

Persze hamar lebukott a macska, sőt, utána látta a másik is, az is rájárt, de nálunk is az lett a vége, hogy lehajtottuk a tetejét, mert hát délután 4-ig volt szaga és valóban nem volt higénikus.

Jobb az alom:)

2011. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na utolsó, akkor itt jön az, hogy tessék megtanítani lehúzni is...az lenne ám az igazi...nem kell almot takarítani!

Szupi lenne...

2011. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én olyat hallottam, hogy a cica a kád lefolyójába pisilt (pontosan talált) és ha a gazdi észrevette, öntött utána Domestost.

Praktikus lehet bizonyos szempontból, de szerintem sem higiénikus a macskával közös wc-t használni.

2011. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miénk is magától szokott rá... és mi se szeretjük a dolgot, mivel kinti-benti cica így van, hogy a sáros kertből/erdőből rohan be, mert pisilnie kell (igen hazajön, ezért :) )... úgyhogy lehet utána törölgetni az ülőkét... még az a mázli, hogy két wc-nk van és csak az egyiket használja :)
2011. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó arcok :D Én mjuk nem bánnám mert benti cica, reggel és este kakál, amikor itthon vunk, ha meg félre megy, hipó! De a miénknek esélye sem volt megtanulni magától, mert párom anyukájának mániája a lehajtott ülőke, úh mi is hajtjuk- őt így nevelték, én meg rászoktam :D Köszi a válaszokat!
2011. máj. 31. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:
a lehúzás is megoldható :D http://www.youtube.com/watch?v=H2W8XKK-3Rk
2011. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!