Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a kisbabám és már...

5 hetes a kisbabám és már kezd sokat fent lenni. Nem sír, nem nyögdécsel csak nézelödik. Ilyenkor mit csináljak vele? Hagyjam békén vagy simogassam, beszélgessek hozzá, mert ugye még játszani nem igazából lehet vele.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én hagytam, ha nem sírt, de ha van időd akkor foglalkozz vele. Volt, mikor mózeskosár félébe kivittem magammal a konyhába, hogy a közelembe legyen, kötöttem fölé színes figurákat és azt tök jól elnézegette.
2008. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyjad, hadd nézegessen, fedezze fel a világot. Így később is "magára tudod hagyni", és csinálhatod a dolgod. Ha most mindig mellette leszel, később is igényelni fogja, hogy mindig legyél vele.

Én is kivittem a hordozóba a konyhába, addig főztem, ő nézelődött:-)

2008. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!