Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hány éves a...

Szerintetek hány éves a cicám? Aranyos?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak kíváncsi vagyok, ki mennyit tippel korának.


2011. jún. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Jajj és milyen cuki golyó a feje a legutolsó képen levő cicának. :)
2011. jún. 7. 14:03
 12/44 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm :) Én nem néztem volna ki a cicádból hogy elmúlt 10 éves :) Tényleg nagyon fiatalos :)

Egyébként az utolsó képen lévő cica tényleg golyófejű, de egy kis piszkafa a teste :D Csak nagy a szőre főleg a fején :P

2011. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

számítógép asztalon: [link]

még kicsik voltak, de nagyon :) : [link]

szekrényemben: [link]

a kis alkesz: [link]

ők is szoktak fetrengeni :D : [link]

2011. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Nagyon jók a képek. Eszméletlen miket tudnak csinálni. :D

Nem tudom elképzelni mi játszódik le annak a fejében aki képes bántani őket. :( Olyan aranyosak, és annyi szeretetet tudnak adni. :)

2011. jún. 7. 17:29
 15/44 anonim ***** válasza:

Hát én se :S De az biztos, hogy egy lelketlen szörnyeteg!

Egyébként kívánom nektek, hogy a cicád még sokáig veletek legyen "idős" kora ellenére. Nagymamámnak van egy 22-23 éves cicája (ők is befogadták ,de már 20 éve velük van és nagyjából 2-3 éves volt amikor hozzájuk került) és teljesen egészséges :D

2011. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

A fogait kellene látnom, hogy megtippeljem a korát...

:-))))

2011. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
:D :D
2011. jún. 8. 10:50
 18/44 anonim ***** válasza:

Nagyon szép cica,nekünk is van egy fekete,fehér mellénykével és a pocakja is fehér (Maggie-legfiatalabb cicánk nemsokára 2 éves lesz).Én cicám (Letti,kis vörös),ő általában ha olvasni akarok odafekszik,mert féltékeny,ha telefonálok,akkor ott csipog a fülemnél a telefonba :D

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Nagyon cuki. :D Ő is elég nagy cica. Hány kiló?

Az én Macikám 6 körül van.De magas is, sokan mondják olyan mint egy párduc. :)

2011. jún. 9. 17:37
 20/44 anonim ***** válasza:
Amikor utoljára dokinál lemértük féreghajtó miatt akkor volt 5 kg,most lesz augusztusban 3 éves,kistermetű cica,rövid lábakkal,tömött bundával...Brit-házi keverékre tippelek.Találtuk 2009. októberében egy esős napon kirándulás közben Dobogókőn,fent ahol egy ház sem volt.megsajnáltuk,hazahoztuk és nem bántuk meg,sőőőt :D Imádjuk ,a párom is szereti ...mindenkit levesz a lábáról a kis kerek pofijával :D:D:D:D
2011. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!