Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hány éves a...

Szerintetek hány éves a cicám? Aranyos?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak kíváncsi vagyok, ki mennyit tippel korának.


2011. jún. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Egytől egyig nagyon szép cicák! De Úristen a napsugárnak, milyen okos tekintete van!

2011. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, még mosolyog is. :) Olyan mintha igazolványkép lenne.
2011. jún. 9. 21:48
 33/44 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg, ahogy néz bele a kamerába, fantasztikus :) Nagyon aranyos, rafkós macskusz :)

Az első cica, amit mutattál, hogy eltünt, Ő valamilyen perzsa cica féle? Szerintem Őt biztos ellopták.

2011. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Igen, félperzsa volt. És kandúr. Volt hogy egy hónapig nem jött haza, utána egy nap jött mintha nem történt volna semmi. A legközelebbi ilyenkor nem jött haza. Nem tudom h ellopták e. De volt neki két testvére, őket úgy hoztuk. Ők voltak az első cicáink. A másik kettőnek nagyobb szőre volt, ellopták őket mikor kicsik voltak. A Zsemle cicánk meg nem kellett senkinek. Szegényke egyedül nőtt fel. :(
2011. jún. 10. 10:06
 35/44 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2011. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Jaj szegényke, pedig szép kis banda lenne, együtt mind.

És hogy bírod, hogy ellopják őket, vagy bajuk esik...? Én nem bírtam tovább, bezártam őket, míg építettem nekik macskabiztos kerítést...

2011. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Ja, és a Napsugárt meg kell zabálni!!! A kis száját! Ahogy mosolyog!

Nekem is van Kleóm, és érdekes, ugyanúgy húzódik a két szín találkozása az Én Kleómnak is a pofiján, mint a Tiédnek! Csak én Cleónak írom...

Létezik ilyen véletlen???

:-))))

2011. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Igazából elég nehéz volt, mikor eltűnt valamelyik. De már nagyon régen volt, az idő gyógyít mindent.

A macskabiztos kerítés ki volt zárva, mert mamámék szemben laktak velünk (Én már elköltöztem)és ide oda jártak a cicák, de most már inkább mamámnál vannak.


Durva, hogy ugyan az a nevük. :) És még ráadásul hasonlítanak is. :D Az én Kleóm elméletileg Kleopátra lenne,mert azt hittük mikor kicsi volt h kislány. :) Így maradt a rövidítése. :)

2011. jún. 10. 11:55
 39/44 anonim ***** válasza:
Beszaroook, az enyém neve is eredetileg Kleopátra volt....
2011. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
:D na ez már nem semmi, remélem nem saját magammal beszélgetek. :)
2011. jún. 10. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!