Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hány éves a...

Szerintetek hány éves a cicám? Aranyos?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak kíváncsi vagyok, ki mennyit tippel korának.


2011. jún. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Tényleg kerek a pofija, akartam is írni. :D
2011. jún. 9. 17:42
 22/44 anonim ***** válasza:

:D

Egyszerűen imádnivalóak.Párommal anyósoméknál lakunk.Nekem van egy cicám (Letti),anyósomnak meg van bent a lakásban még 4 ,meg kinti is van 2...Cicaparadicsom...

2011. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 9. 17:51
 24/44 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos a cicád, tényleg nagyon fiatalos. Szép fekete, nekem tetszenek az ilyen cicák.
2011. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

SZia! Gyönyörű a cicád :) Gratulálok, hogy iyen szép kort megélt, mondjuk én valamilyen megérzésből kifolyólag 8-ra tippeltem, talán a kérdésből :)

Szeretném megkérdezni, hogy-hogy tudott ennyi évet megélni? Az én cicáim, bár kinti cicák, de sajnos 2-3 évnél nem éltek többet. Igaz, hogy megmérgezték őket :( de rengeteget csavarogtak, volt, hogy eltűntek napokra és csont soványan jöttek haza. Talán ivartalanítva van? Vagy lány cica?

Mutatok én is egy képet a Kacor cicámról. Gyönyörű cica volt és nagyon aranyos

[link]

2011. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Vagyis kinti-benti cica, mert néha beengedtük, főleg a hidegebb téli napokon és ilyenkor jól elvoltak a kutyusommal :))


[link]

2011. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
A Falloutboy-nak is gyönyörűek a cicái :) Jó az a hanyattfekvős és mosógépes kép :)
2011. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Fiú cica, és ivartalanított. világ életében lakásban volt, én vagyok a 3-ik gazdi.Az első helyen bántották a gyerekek, bajszát vágták, ilyesmi. :( Utána egy néninél volt kb.9-10 évig.De ő nemrég került otthonba és onnan fogadtuk örökbe. Jó minőségű tápot kap és sok szeretetet. :) Remélem azért még sokáig velünk lesz, a fogait most néztem meg, még teljesen épek. :)


Nagyon szép a Kacor cicád is. Nekem is volt egy hasonló kinti cicám, de sajnos ő eltűnt.:S Ez van sajnos falun a cicákkal. Ott nem nagyon élnek sokáig. De mamáméknál vannak még kinti cicáink, szerencsére ott a mienk az ,,alfa,,. :D Így ő védi a sajátjait.

2011. jún. 9. 20:27
 29/44 A kérdező kommentje:

Ő az aki eltűnt: [link]


A többi mamáméknál:

Napsugár [link]


Pitypang: [link]


Kormi és Kleó: fekete-fehér az alfa. :) [link]

2011. jún. 9. 20:36
 30/44 A kérdező kommentje:
Ő a Napsugár: [link]
2011. jún. 9. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!