Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák érzik ha sajnos...

A macskák érzik ha sajnos meghalnak? És van olyan macska aki ezért elmegy és nem jön többé vissza?

Figyelt kérdés
Sajnos attól félek,hogy a nöstény 11éves cicám meghalt mert tegnap előtt elment este és nem jött haza azótta.Lehet,hogy megérezte,hogy meghal és elment elbújt padlásra vagy valahova.Nagyon beteg volt a cicám.Nagyon vékony volt,nehezen birt enni,nehezen kapott levegőt,bödüs volt a szája és sajnos tört a fogai.Annyira vékony volt szegénykém kivolt a gerince annyira vékony volt.Akartam elvinni elaltatni,hogy ne szenvedjen de nem jött haza.Eddig mindig reggel haza jött.De most nem.Pedig nem tudod már nagyott ugrani sem annyira gyenge volt.Szerintetek hol keresem?Mert messzire nem mehetet hiszen ha ugrik akár leeshet is sajnos.Talán a padlásunkon lehet?Nézzem meg?Annyira félek,hogy hogy találom majd meg szegényt.
2009. márc. 20. 11:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
a macska a leírásod szerint már jó ideje rettenetes állapotban volt. az altatás nem gyilkosság, hanem megkönnyebbülés lett volna neki. így hagyni felelőtlenség, nem jószívűség.
2009. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg a tüdeje és az orvos szerint is altatni kell, akkor meg kell tenni! A kérdésnél a leírásból ez nem derült ki számomra. Ilyen esetben a dokinak igaza van, ő sokkal jobban tudja, mint mi(én ráadásul félre is értettem). Ezek szerint tényleg szenved, aminek a hosszabbítását én sem javasolnám.
2009. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szegény cicát már nem nagyon kell altatni, a leírásod alapján. Szerintem elment valahova, és valahol elpusztult, már nem tudott hazamenni! :-(
2009. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Januárban kezdet romlani az álapotta.És mikor utoljára láttam már nagyon rosszul nézzet ki.Szerintem is nem volt ereje haza jönni.Megnézztem a padláson és nem találtam sehol.Nem hinném,hogy elment volna mert mondjuk a kuka tetejére sem tudot felugrani szegénykém.Nagyon hiányzik.Szép cica volt és szép cicái is voltak.

Augusztusban kezdödöt a betegsége és elvittem orvoshoz és kellett vinnem ellenőrzésekre meg infuziozták mert kivolt száradva pedig inni mindig adtam neki és nem is kevesett.Amíg kezelve volt addig jól érezte magát de mindig vissza esett a betegségbe és ezért mondta a doki,hogy nem fog sokáig élni.Sokat sírók a cicámért mert nagyon szerettem és szép macska volt.Legalább megtalálnám hogy eltemethessem.Vagy lehet,hogy él csak nem bir haza jönni vagy nem tudom.Szét nézztem az udvarban is hátha bokorba van de nincs sehol.De akkor hogy tudot elmenni ha nagyon gyenge volt?

2009. márc. 20. 17:07
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha a macska ha érzi hogy itt az idő "elmenni" akkor elbújik egy nyugalmas helyre ahol ne zavarhassa senki mert "nyugalomra vágyik" valami zugba, pincébe ,szekrénybe,olyan helyre ami elhagyott,ha kertes házba laksz akkor sok helyre el lehet bújni ,meg a lakásba is!
2009. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 dragonline válasza:
100%

Van olyan macska amelyik elmegy meghalni.A mienk is elment.

Nagyon beteg volt, aznap elvittük állatorvoshoz is, kapott gyógyszert és meg lett etetve (perfúzió), hazajöttünk, a cica sokat lett simogatva estig, reggelre elment és nem jött többé vissza.

Nyár volt,de sehol nem érződött a környéken a szaga, messzebbre ment.

2015. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 NikitaDragovich válasza:
Végül mi lett a macskáddal? Megtaláltad? Tudom, már nagyon régi ez a téma, de érdekel, hogy végül hogy végződött ez az egész.
2017. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak most vettem észre hogy kérdezted mi lett a macskával.Hát sajnos nem jött haza.Gondolom elpusztult szegény.Nagyon hiányzik.Volt egy fekete macska tőle szép volt de sajnos férges lett.
2018. márc. 18. 23:03
 19/20 anonim válasza:
Wow
2021. jún. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ez jó nagy baromság, amit még 13 éve írt 1-es, hogy megérzi az állat, hogy el akarod altatni :D. Mi macskánk is ment el, öreg volt, ritkán van az, hogy egyszercsak megtalálod az udvaron a holttestét. Jól is van így, ez az élet rendje.
2022. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!