Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem nő a macskám?

Miért nem nő a macskám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 8 hónapos kisfiú házi cicám.3 kilós.Ahogy én látom kiegyensúlyozott az élete.Ha akar a kertben van, ha akar a lakásban.Tiszta körülmények között mindenhol.Kap elég ennit is.Én úgy látom, hogy mégse akkora amekkorának kéne, hogy legyen.Szépen fejlődik meg okos is, de korához képest szerintem kicsi.ja és egészséges is a macska.

[link]


2011. jún. 9. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért is lehet mert sarimacska.

Bár még csak nyolc hónapos. Hiába ivarérett, még nőhet. De lehet, hogy genetikailag pöttöm. A szülei nagyok?

2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az apukáját nem ismerjük, de az anyukája nagyon-nagy.
2011. jún. 9. 15:01
 3/11 A kérdező kommentje:
És mi az a sarimacska vagy mi?Köszi :)
2011. jún. 9. 15:02
 4/11 anonim válasza:
Jaj, de szép. Nekem is vannak kis növésű kandúrjaim meg egészen óriásiak is. De még csak 8 hónapos, még nőhet.
2011. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
az enyém is hasonló méretű, lehet kisebb is és 10 hónapos, nem hiszem, h para.
2011. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi :) Az én kis mini Szotyi uram :) Amúgy tényleg gyönyörű ez a kiscica.Olyan fura, hogy ilyen pici, és ahhoz képest nagyon harcias :) Mindig is egy nagy kandúrt szerettem volna, de nem baj, én így imádom őt, ahogy van :)
2011. jún. 9. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem volt egy macskám aki nagyon pici volt, 2 évesen is, olyan pici volt mint egy fél éves macska :O de teljesen egészséges volt stb..

szegénykémet elütötte egy autó :@ :( :'(

2011. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, én a kép alapján nem látom kicsinek, de mjuk nincs mellette amihez viszonyíthatnám. Mindenesetre sztem így is boldog és ez a lényeg :D Legalább kevesebbet eszik mint egy hatalmas kandúr :D
2011. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő ilyen alkat. Nekem az egyik nőstényem pl. óriásira nőtt, több mint 5 kg, egy teknőctarka.
2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mert férfi xD


komolyabban, mert kistermetü,ugyan úgy mint az embereknél, van aki csak 150cm magas lesz, de van aki 190cm ..

de amúgy nagyon szép a cicád, és ne aggódj miatta, ameddig nincs baja :)

jó cicázást :)

2011. jún. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!