Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehetne tenni? Lent.

Mit lehetne tenni? Lent.

Figyelt kérdés

Mamámnak van egy kb. 1 éves kinti macskája. Valószínűleg lesznek kismacskái, mert elég dagi a pocakja. Mamám egyedül él, így nem tudom, mit akar a kismacskákkal ha megszületnek. Nagyon szeretem a macskákat.

Panelba lakok, van egy hörcsögöm (ketrecbe), allergiás vagyok a macskára. Állítólag ha sokat vagyok macskaközelben, megszokja a szervezetem és elmúlik az allergia. Macskapórázt lehet szerezni, ki tudnám vinni. Ha egyszerre nem egy szobában lenne a 2 állat, megoldható lenne? Ha a macska pici, úgy nem "indulna be" a hörcsögre?

Ha nem akarja megtartani a kismacskákat, hozzám kerülhetne egy?


2011. jún. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen , ésha kicsi korába kapnád meg lehet megszokná (ha pl.: szagolgatja a hörcsögöt, a hörcsög megijjed SZÓLJ RÁ a macskára!!!De ha nem akarod elveszíteni azokat(mármint nehogy felmenjenek a menybe)azt ajánlanám hogy a barátaiddal beszélj nem kell- enekik kiscica.Biztos akad néhány akinek kellene.
2011. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha túl hamar van elválasztva az anyjától, az már nem jó. De ha túl későn, akkor nem szokja meg a panelt.
2011. jún. 12. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem megszokja a panelt, még ha 12 hetesen hozod is el. Költöztem már pici macsekkal, most is fogunk, mindent megszoknak, csak idő kell neki. Az én cicám 5 hetes kora óta egy csincsillával él, sokat bosszantják egymást, de soem bántanák egymást. Négy hónapos volt a cicu, amikor csinistől hazaköltöztünk, öcsémnek meg van egy mókusa, ketrecben, azt néha el akarja kapni, de nem tudja :D

A másik kérdésre: én is allergiás vagyok a macskaszőrre, eleinte mindig legyen nálad allergia elleni gyógyszer és kalcium, de tényleg pár hét alatt hozzá lehet szokni.

Egyszer raktam pórázt a macsra, meg sem mert mozdulni, úgyhogy nem erőltettem.

De tényleg kérdezd körbe a barátaidat is, ne csak egy cicát ments meg!

Üdv.

23L

2011. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van macska+ hörcsög, és szokták egymást piszkálni (a hörcsög "vissza felesel és nem fél), de egy tutibiztos ketrec nem árt.
2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!