Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni? Bent nem...

Mit lehet tenni? Bent nem lehet a cica, más hely pedig nincs.

Figyelt kérdés

Anyám kitette ma a KISCICÁMAT, mert bepisilt az ágyba...Ez volt az indok. A cica kb. 3-4 hónapos, eddig benti macsek volt. Most kinti lett. Jön a nagy hideg és minden egyéb. Szegény egyedül nem hiszem,hogy átvészeli a telet így. Nincs garázs és ilyesmi.


Mit csináljak?

Legszívesebben megfognám anyámat és kitenném őt, a macsekot meg behoznám... Pedig de vártam,hogy együtt karácsonyozzunk bent és stb...

Mondjátok,hogy hülye vagyok, de már hányingerig bőgtem, amióta hazajöttem a suliból.. :(


2011. okt. 20. 13:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mellékesen, mielőtt valaki ezzel jönne: amíg én suliban vagyok, egyértelmű,hogy nem tudok a macska után takarítani, de amint haza jöttem, én takarítottam az almot meg ha valamit még csinált a cica. Szóval ez se lenne indok neki, mert a nap felében csak tudjon már ennyit megtenni..
2011. okt. 20. 13:44
 2/22 anonim ***** válasza:
Okvetlen csinálj egy házat,búvóhelyet valamit eszelj ki.
2011. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Keressetek kompromisszumos megoldást. Az tényleg nem jó, ha a cica az ágyba pisil, ti meg utána abba fekszetek bele. Például ha van külön előszobátok, akkor tegyetek cicaajtót az ajtóra, és a cica jöhessen be csak az előszobába, az nyilván kövezett, ágy pedig nincs benne, szóval biztos belemegy anyukád.
2011. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Előszoba nekünk lényegében a konyha.. Oda szintén nem engedi be anya a macsekot. Ez volt az egyetlen eset 4 hónapja, hogy oda pisilt...
2011. okt. 20. 13:48
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy érezte a cica anyukád ellenszenvét, és így állt bosszút. Valahogy próbálj kompromisszumra jutni, mert ha kiteszed, néhány hét alatt elpusztul. Megfázik és kész.
2011. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem ismeritek anyukámat. kompromisszum vele? esélytelen... És ez így nagyon nem lesz jó... Akkor inkább ne is engedte volna meg hogy legyen cicám.... ááhh.. felállítok egy sátrat és kint alszok vele..
2011. okt. 20. 13:53
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is volt ilyen, de én be is hoztam mindig a cicát ha kitették mert rossz volt. Aztán bevittem a szobámba.
2011. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nincs ajtó a szábámon, mert "minek nekem az". Szóval simán ki tudna menni innen...Tényleg úgy néz ki,hogy marad a sátoros megoldás.
2011. okt. 20. 13:56
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha a mamát nem lehet meggyőzni, akkor (ha valóban szereted a cicádat) keresni kell neki egy olyan helyet, olyan gazdit, aki befogadja és megfelelő helyet biztosít a számára.

Ha igazán szereted, akkor az ő érdekeit nézed, és nem te érzelmeidet veszed figyelembe.

2011. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban élek. Itt minden család rettentően elfogult. " A MACSKÁNAK KINT A HELYE!" Nővérem hollandban él, oda a cica meg nem tud kimenni. Barátnőim mind kutyapártiak és nem szeretik a macskát. Barátom anyja meg ugyan olyan mint az enyém. Kivágja helyből a macskekot... Menhely itt nincs. Békéscsabán meg nem fogják ezzel az indokkal bevenni..
2011. okt. 20. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!