Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy új cicát, de....

Lee Sung Hyo kérdése:

Szeretnék egy új cicát, de. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok macskánkat elütötték itt. Anya nem szeretne benti macskát, mert ő úgy gondolja, hogy kint van a természetes élőhelye. Mit tehetnék - hogy ha lenne egy új macska - a baleset elkerülése érdekében? Ti hogyan csináljátok? Segítsetek rajtam!


Köszönöm: Merci


2011. jún. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Csodálkozol, hogy mindig elüti a macskátokat az autó, amikor te magad is egy Merci vagy?
2011. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Anyud nagyon rosszul gondolja ezek már nem vad macskák nagyon jól érik magukat bent maximum 2naponta 1x elviszed valahova pórázon sétálni de még az se szükséges épp ezért lehet panelba is macska.
2011. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Sztem is anyukád szemléletét kéne megváltoztatnod, mert így nem tudod kint tartani, ugyanis nem tudsz rá figyelni a nap 24 órájában, a baj meg bármikor bekövetkezhet(főleg ezen a helyen).
2011. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vegyél lusta fajtát, mint pl garfield, az nem fog kimenni

vagy pedig egy futógépet

2011. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervál ***** válasza:

1.válaszoló: kabbe!

Amúgy szerintem azt csináld hogyha az út felé kezd menni,akkor valahogyan mutasd meg neki hogy nem szabad!

2011. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nagyon jó poén volt, csak az a baj hogy nem nevettem -.-


A többi válaszolónak nagyon szépen köszönöm a NORMÁLIS gondolatokat! :)

2011. jún. 14. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!