Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a szüleim h...

Hogyan vegyem rá a szüleim h vegyenek 1 szibériai cicust?

Figyelt kérdés
A szüleim alergiásak a maskaszőrre de ezt halottam h ez a macska hipo alergén fajta és ebben a legkisseb mértékben van az a szer amitől alergiásak rá.És még van 1 kutyánk aki kölyök korában 1 másik cicánkal nött fel de ö meghalt és azota nem birja annyira a macskákat de majd ugyis elkülönitem öket nah mind1 . segitsetek nekem h rá vegyem öket léci !!(azt isnirjátok le h lehet szobatisztává tenni léci) :)
2011. jún. 16. 11:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
+ a szüleim azt mondják büdös a mecska de ha ápolod akor biztos h nem lehet büdös =/ de ne mondjátok ha ennyi a baj akor ne legyen cicusod mert én negyon szeretnék 1-et
2011. jún. 16. 11:12
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

egy szülő számára hatalmas öröm, ha gyermeke tud írni. helyesen.

ajánlom neked, biztos megveszik

2011. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? sajna,ha még kiskorú vagy és otthon laksz lehet nem lesz cicád,lehet hogy meg kell várnod míg egyedül fogsz lakni...
2011. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha tényleg allergiásak a szüleid a macsekszőrre, akkor én nem erőltetném. Egyébként a macskánál nincs tisztább állat, pláne ha rövidszőrű. Derítsd ki, hogy tényleg irritálja a szőr az ősöket, vagy csak azért mondták, mert nem szeretnének cicát. Ha nagyon szeretnél, akkor vigyél a menhelyről kérdezés nélkül egy sicc-t, hátha belenyugszanak!
2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
én is ettől félek és sjnos még a szüleimmel lakok de már csak 2 évig xD de segitsetek h tudom rá venni öket !! :( am 1. ember nem hiszem h érdeklik h hejesen irok-e vagy sem mert attol ugyse lessz cicám gondolkodj :DD
2011. jún. 16. 11:23
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Ettől a macskától is bármikor kijöhet valakinek az allergiája. Ha annyira akarod egy ilyen drága macskát nem rakhatsz ki a kertbe.

Viszont ha tényleg ápolod nem lesz büdös, és az almot elég gyakran kell tisztítani.


De abban nem tudok segíteni hogy hogyan vegyenek Neked. Viszont gyakrabban járj be nyelvtan órákra.

2011. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
jo ötlet és lehet h belenyugszanak xD amugy a cicátol nem is tüszöktek amikor nem hipoalergén cicánk volt... de a kutyaszöre alergiásak mert kiüti öket ha a kutyánkhoz nyulnak... de mostanában már az sem :)
2011. jún. 16. 11:26
 8/23 A kérdező kommentje:
jolvan bejárok nyelvtanra csak ne irjatok már ijeneket XD
2011. jún. 16. 11:28
 9/23 mimano válasza:

Lehetnél tekintettel szüleidre, hogyha allergiások nem akarj macskát tartani...majd ha elköltöztél, bár meg kell jegyeznem, hogy ilyen helyesírással elgondolkodtató, hogy mégis hány éves vagy, de persze nem ez a kérdés!


A lényeg, hogy legyél tekintettel szüleidre!!!

2011. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
azért írják ezt, mert a fogalmazásmódod igazol. Látszik, hogy egy kisgyerek vagy, aki egy hirtelen fellángolásában macskát akar tartani.
2011. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!