Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a szüleim h...

Hogyan vegyem rá a szüleim h vegyenek 1 szibériai cicust?

Figyelt kérdés
A szüleim alergiásak a maskaszőrre de ezt halottam h ez a macska hipo alergén fajta és ebben a legkisseb mértékben van az a szer amitől alergiásak rá.És még van 1 kutyánk aki kölyök korában 1 másik cicánkal nött fel de ö meghalt és azota nem birja annyira a macskákat de majd ugyis elkülönitem öket nah mind1 . segitsetek nekem h rá vegyem öket léci !!(azt isnirjátok le h lehet szobatisztává tenni léci) :)
2011. jún. 16. 11:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
jo a helyes irást hagyuk 1 ideig .. am 1 másik kérdésben pont az volt h a szibériai cicusnak a szőrére nem lehet alergiásnak lenni mert hipoallergén és az 1-ik csaj aki ijen cicust tart és alergiás a cicaszörre enek a cicának a szőrére nem aergiás még akor is ha az orrához nyomja ! (ne helyes írásrol irjatok plz)
2011. jún. 16. 11:38
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd nem írunk a helyesírásodról, amint egy mondatot is le tudsz írni normálisan ;)
2011. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"jo a helyes irást hagyuk 1 ideig .. am 1 másik kérdésben pont az volt h a szibériai cicusnak a szőrére nem lehet alergiásnak lenni mert hipoallergén és az 1-ik csaj aki ijen cicust tart és alergiás a cicaszörre enek a cicának a szőrére nem aergiás még akor is ha az orrához nyomja ! (ne helyes írásrol irjatok plz)"


Segítek :)

Jó,a helyesírást hagyjuk 1 ideig,am 1 másik kérdésben pont az volt,h a szibériai cicusnak a szőrére nem lehet allergiásnak lenni,mert hipoallergén ,és az egyik csaj aki ilyen cicust tart és allergiás a cicaszőrre,ennek a cicának a szőrére ...


és ez még csak a helyesírás,a megfogalmazást hagyjuk inkább,úgy rossz ahogy van...

2011. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 mimano válasza:

12:31-es!

Nem semmi! Én nem mertem neki állni, túl sokáig tartott volna :D Aki átfogalmazza normálisan szerintem még kitüntetetést is érdemelne...komolyan kíváncsi lennék hány éves a kérdező.

2011. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
jolvan inkább ne is válaszoljatok ha nem a kérdésre válaszoltok "-.- ez van igy irok fogadjátok el vagy ha nem akor meg ne irjatok vagy ez nehezetekre esik akik ijeneket irogatnak és csak ugy jo kedvükből bele szolnak?? xD szánalmas "-.-
2011. jún. 16. 12:52
 16/23 mimano válasza:

Ahogy írsz, az szánalmas... Nem kéne kerülni az iskolát!

Az ahogy írsz, téged minősít! Lehetnél annyira igényes, hogy legalább leellenőrzöd amit írsz.

2011. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

a helyesírásodból arra következtetek,hogy kb. 13 éves lehetsz,de azt írtad,hogy már csak 2 évig laksz otthon ,tehát idősebb vagy,ez így ne haragudj,de szégyen...

13:21es

2011. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
vagyis 12:31
2011. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Gyermek, én is csatlakozom az előbbiekhez: ha megmutatod otthon, hogy tudsz fejlődni, van kitartásod pl. a magyar nyelv- és irodalomban elmélyülni, lehet, hogy meggondolnák magukat. A helyesírásodon egyébként sokat javítana, ha 1. olvasnál a tankönyveken kívül szépirodalmat is; 2. másoljál szövegeket, az is hasznos a javuláshoz.
2011. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Aki az "ilyet" 2x is pontos "j"-vel írja, meg a "helyesen"-t, az menthetetlen és nagyon súlyos:(

Az én gyerekeim 10 és 11 évesek, kifogástalanul írnak helyesen, tehát ebből a kort nem lehet megítélni sajna:(

De ha talált a 13, az nagyon szomorú...


Sosem szoktam fórumokon a helyesírással piszkálni senkit, de ezt nem lehetett szó nélkül hagyni.

2011. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!