Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám költözteti a kölykei...

A macskám költözteti a kölykeit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A macskám az egy hetes kölykeit költözteti,de nem is akárhova,hanem az ágyamba.Most mit csináljak vele?A helyük az ágyam mellett volna,egy puha párnákkal kibélelt kosárban,de most megállás nélkül viszi őket az ágyamba...
2011. jún. 16. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem kinti macskáim vannak,de mindig megpróbálkoznak behozni a kicsiket a házba. Mindig visszaviszem a helyükre. Ha végképp nem bírok az anyamacskával keresek egy másik helyet,ahol jól,biztonságban érzi magát és a piciket. Eddig mindig bevált.
2011. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát te jól jártál. Az egyém egy óvatlan pillanatban bevitte a még épülő szobába, mert valaki nyitvahagyta az ajtót. Majdnem szívrohamot kaptam, mikor bementem, hogy kihozzam a glettvasat és nyávogott a padló. Alig tudtuk kiszedni, jó mélyre vitte alá. Nem tudsz sokat tenni, csak annyit, hogy nem piszkálod a kicsiket, és sötét, biztonságos helyre költözteted őket, ahova csak az anyjuk jár be.
2011. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!