Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szállíthatok két cicát...

Hogyan szállíthatok két cicát repülőgépen Angliába?

Figyelt kérdés
Minden papír meg van már, és a szükséges fél év is letelik hamarosan(amit várni kell, azután, hogy vérvizsgálatot csináltak náluk,hogy biztosan védettek-e veszettség ellen)Kérdésem, hogy repülővel mennyire sínylik meg az utazást? Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?Azt hallottam, hogy csak a csomagtérben utazhatnak.Altatni kell őket?Fel fognak ébredni az altatásból?A másik variáció az autóval utazás lenne, de az 24 órás út lenne.Nem aludnának, viszont sokkal megviseltebbek lennének, hiszen még nem utaztak ennyit autóban.(és persze triplája lenne az ár is kocsival)Nagyon megköszönöm az értékes válaszokat előre is.
2009. márc. 22. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk, én USA-ba mentem kutyával, macskával. Kicsit lehet sedalni őket, az állatorvos tud erre tablettát adni. A feladás előtt adtam be nekik. Csomagtérben utaztak (előre jelezni kell a jegy vételénél, mert csak fűtött csomagtérbe mehetnek, a fűtetlenben -30 fok is lehet, ha csak ilyen van a gépen, akkor nem lehet állatot szállítani.) Szépen aludtak, utána még egy napig kicsit kótyagosak voltak, de gond nélkül átvészelték. (az 7 óra repülés volt, majdnem 13 órát voltak a szállítójukban)
2009. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy hülyeség. kutya, macska utazhgat csomagtérben, de csak hordozóban (kutya meg nagy kutyatáskában).mellettem történetesen utaztattak már kutyát svájcba.
2009. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az utastérben utaztunk a macskával, ott nem volt gond, de a barátnőmnél ugyanilyen szituban volt egy kis probléma:) bekakilt a cica, és naagyon mérgesek voltak a körülötte ülő utasok a szag miatt. A hordozójába tegyél felső rétegnek olyan pelenkázóalátétet, az nedvszívó, és a dm-ben vettem. Egy enyhe nyugtató sem ártana majd, de nem vidd túlzásba, mert érzékenyek a macsok az ilyesmire.
2009. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én első

Nem hülyeség, van olyan gép, aminek nincs fűtött csomagtere, akkor nem engednek állatot szállítani. De ők ezt megoldják, csak ezért kell időben jegyet venni nekik. (Nekem volt olyan, hogy meg kellett várnom a következő járatot, mert bár lett volna még hely, megmondták, hogy állatot arra a gépre nem vihetek)

Az utastérbe max. 1 db állat lehet, tehát a 2 db macska csak a csomagtérben utazhat.

2009. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hello, köszi mindenkinek a választ, azért bemegyek az angol légitársasághoz, ott biztosan megmondják milyen szabály vonatkozik Angliára, mert egyes országokba eltérnek a kritériumok.Mégegyszer köszi mindenkinek!
2009. márc. 23. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon régen volt már a kérdés. Milyen volt az utazás a cicákkal?

Valaki mostanában utazott cicával Angliába?

Melyik légitársasággal lehetséges? Mennyire viselte meg a cicát?

2022. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!