Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy 14 éves gyermek szeretn...

Ha egy 14 éves gyermek szeretne egyedül utazni repülőgépen, akkor ezt az egész dolgot hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról, hogy esetleg egy stewardess figyelne a gyermekre, ez igaz?
2011. okt. 27. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Mi a kérdés? Nem óvodás már...

Sokkal kisebbek is szoktak egyedül utazni...

2011. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Hali! En 12 evesen egyedul mentem angliaba repulovel. (Malev). A szuleim "fel adtak" a repteren, kaptam a nyakamba egy kis "csomagot" amiben az utlevel&repjegy volt. Anyumek be check oltak velem, onnan egy repteri dolgozo atvett, o feltett a gepre, atadott a stuviknak, amikor leszalltunk Angliaban akkor a stuvik atadtak egy ottani foldi kiseronek aki segitett felvenni a csomagjaimat es oda kisert a mar ott varakozo rokonokhoz.

Azota kis millioszor mentem mar (miota nagykoru vagyok kb 6x)

19/F

2011. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mindenre ott a gugli :)

2011. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utolsó 2 embernek! Nekem Amerikába lenne az út :)
2011. okt. 28. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Már a MALÉV megszűnt. Így értelmetlen a kérdés.

2012. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem bírtad ki, mi? Hogy ne írd ide.... :D
2012. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt mindenképp ide kellet írnom.
2012. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, én 13 éves volt és egyedül mentem Thaiföldre apámhoz. Persze az átszállások között mindig jött valaki, hogy átkísérjen az egyik gépről a másikra (volt egy három órás várakozás, akkor pedig beengedtek előre mint a mozgás sérülteket). A stewadess-ek nagyon rendesek voltak valamelyikkel beszélgettem is.
2013. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!