Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Illik adni valamennyit?

Illik adni valamennyit?

Figyelt kérdés
Kiscicamat interneten keresztul kaptam, ugy volt hirdetve, hogy oltva, ingyen elviheto. Most megyek majd az oltasi konyvert, mert nem volt naluk, mikor a cicat hoztam. Nem tudom mit csinaljak, hogy ne legyen kellemetlen. Egyszer se emlitettek, hogy fizetnem kene, ajandek cicarol volt szo vegig. Arra gondoltam, hogy felajanlok 2000 forintot, akkor jut is marad is. Jo lenne ez igy? Ti mit csinalnatok? (most vesztettem el a munkahelyem, tobbet nem igen tudnek most adni :( )
2011. jún. 17. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem azért ajándék, mert nem tudtak vele mit kezdeni. Amikor megkapod az oltási könyvet köszönd meg és kész, ha nagyon furán néz rád, add oda a pénzt:)
2011. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyen elvihető, akkor ingyen elvihető. :D De ha felajánlasz 2ezer forintot, hogy jobb legyen a lelkiismereted, akkor ez is tökéletes. :D Nem kell ekkora ügyet csinálni belőle. :)
2011. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez tőlük is függ - ha kínos hallgatás van, akkor add oda (az összeg tök korrekt). De ha csak mész, megkérdezik, mivanhogyvan, odaadják az oltásit, akkor sztem ne.

Ha én ajándékoznék el cicát, inkább azt mondanám, költsed a cicura.

2011. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem egy doboz bonbont vigyel. Penzt szerintem nem illik adni, ha tenyleg ingyen viheto, de igy a lelki ismeretednek is jobb lesz. Amikor horcsogot ajandekoztam, en is azt kaptam, pedig nem is szamitottam ra.
2011. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Megnyugodtam, majd ahogy a helyzet hozza, azert ratukmalni nem akarom. :D:D
2011. jún. 17. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami ajándékot vigyél :) Ha ingyen elvihető, akkor ingyen van, amúgy pénzt kértek volna érte.
2011. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem is vmi bonbont vagy egy tábla csokit vagy vmi ilyesmit vigyél és ne a pénzt az gáz. és ha ingyen volt úgysem fogadja el viszont egy bonbont igen;)
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valami dobozos csokoládét :)
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is bon-bont vennék:)
2011. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is bon-bont vigyél:)
2011. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!