Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Illik adni valamennyit?

Illik adni valamennyit?

Figyelt kérdés
Kiscicamat interneten keresztul kaptam, ugy volt hirdetve, hogy oltva, ingyen elviheto. Most megyek majd az oltasi konyvert, mert nem volt naluk, mikor a cicat hoztam. Nem tudom mit csinaljak, hogy ne legyen kellemetlen. Egyszer se emlitettek, hogy fizetnem kene, ajandek cicarol volt szo vegig. Arra gondoltam, hogy felajanlok 2000 forintot, akkor jut is marad is. Jo lenne ez igy? Ti mit csinalnatok? (most vesztettem el a munkahelyem, tobbet nem igen tudnek most adni :( )
2011. jún. 17. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tudod, hogy van náluk több cica is, aki gazdára vár, vigyél konzervet vgy száraztápot.
2011. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Most lehet, sokan lehurrognak, de sokat tapasztaltam már és én gyanakvó vagyok:( Szóval, biztos vagy benne, hogy tényleg be van oltva a cica? Nem lehet, hogy azért nem volt náluk a kiskönyv, mert nem is létezik?

Merthogy az oltott cicákat nem szokták ingyen adni, hisz egy oltás olcsóbb helyen is 4000,- Ft ebben a korban.

Akkor úgy hirdetnék, hogy az oltás áráért, vagy jelképes összegért, nem?

Őszintén remélem, hogy nincs igazam!


A kérdésedre válaszolva, tudom mit érzel, én is ilyen vagyok:)

De kívülállóként azt mondom Neked, ha ingyen cica, ingyen van, de hogy a lelkiismereted megnyugodjon, vigyél ajándékot neki, egy bobbont vagy a macskakaja is jó ötlet. Nem kell túlzásokba esni.

Remélem, segítettem:)

2011. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat de most megyek az oltaskonyvert, csak nem az ecserin vettek. :D Ferfirol van szo, a bonbon nem lenne fura? Cicajuk mar nincs, csak halak. Viszek nekik egy kis haltapot. :D csak viccelek... Koszi nektek!
2011. jún. 18. 12:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább valami édesség mint a pénz, az egy kicsit fura, hisz ingyen elvihető, ne legyen belőle kínos helyzet.

Férfinak sem gáz a bonbon, max ne raffaello hanem valami konyakosmeggy :)


Attól szerintem hogy beoltatta még lehet ingyen elvihető, hisz nagyon nehéz az ingyen cicáknak is otthont találni nem hogy még ha pénzt is kérne érte. Csak nem kell neki és gazdit akar neki :)

2011. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ma 09:22-nek: Egyik cicámat én is úgy hoztam, hogy ingyen megkaptam. Kb. 40 e Ft-ot költhetett rá az ideiglenes befogadója (tüdőgyulladása volt, mikor januárban összeszedték, féregirtás és ivartalanítás+oltások)Egy alapítványon keresztül kapja vissza a pénzét. Szóval, van ilyen.A másikat is ingyen hoztuk, ő csak ivartalanítva volt, oltást már mi intéztük. Ott is alapítványi pénzből intézték.
2011. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

O.K. Legyen igazatok! :)


Hát ha ciki a bonbon, vihetsz kávét, vagy egy üveg bort.

2011. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!