Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legolcsóbb sziámi...

Melyik a legolcsóbb sziámi fajtatáp?

Figyelt kérdés
Én csak a Royal Canin Siamese 38-at ismerem, de sajnos abból 10 kg kerül 23 000 Ft-ba.
2011. jún. 18. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, hogy baja lesz ha nem fajtatápot kap, hanem akármilyen jobb minőségűt és mellé mozog eleget.

Ne dőlj be a marketingnek.

2011. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész nap hányni van a macska, nincsen semmilyen baja. Az állkapcsa nem olyan, mint a többi fajtának, ezért zabál, nem rágja meg a kaját. Mivel olyan nagy darabokban nyeli le a tápot, hogy nem tudja megemészteni, ki kell hánynia, amit természetesen nem eszik meg mégegyszer. Ha ez neked marketingfogás, akkor nem tudom, te mit csinálnál a macskáddal, ha tudod, hogy teljesen egészséges. Köszi a közgázoktatást, nagyon élveztem.
2011. júl. 4. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én is csak a royalt ismerem. Ám ha ez a probléma én azt tanácsolnám, ne adj neki tápot, hanem konzervet és mellé nyers szárnyat, v nyakat, ezeket rágnia kell, nem tudja lenyelni. 1-2 napra lefagyasztod mielőtt odaadod neki. Konzervből pedig a multifit fressnapfosat ajánlom, v a shah aldisat, v az opticat lidl-set, ezekben sok hús van elég olcsók. Szerintem ezzel az etetéssel amúgy is jobban járnál, mert sajnos én a royalról is sok rosszat hallok, és látom h nagyon szereted a cicádat :)
2011. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez talán meggyőz, h a száraztápokat érdemes elhagyni v csak ritkán adni, pl ha hosszabb ideig nem vagy otthon. Olvass el minden főcím alatti írást, nagyon érdekes. Főleg az egér vs tápok, v hasonló címűt ajánlom!

2011. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Májkrémet is szoktam neki adni, láttam, hogy ízlett neki. Konzervből a Purina Felix-ét szoktam neki venni, Sheebát ünnepnapokon. Az Opticat-et nem próbáltam még, igazság szerint fel sem figyeltem rá. Sajnos szárazzal kell etetnem leginkább, mert napközben nem szoktam itthon lenni, de minden nap kap egyszer nedves tápot is. Kipróbálom a tippeket, köszönöm szépen! :)
2011. aug. 21. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!