Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nincs meg a kicsi, akkor...

Ha nincs meg a kicsi, akkor újra tüzelni fog a nőstény macskám?

Figyelt kérdés

5 hetes volt, írtam már, hogy eltűnt, talán elvitte a kandúr.

Ha a kicsi betöltötte volna a 12. hetet, akkor vittük volna ivartalanítani a mamacicát. Addigra összegyűjtöttem volna annyi pénzt a műtétre. De így, hogy már nincs meg a kicsi, máris tüzelni fog? Ilyenkor is születnek kiscicák??


2011. jún. 18. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ivartalatinas nelkul nm tudjatok megoldani??ha nm pesze jo megoldas de megis jobb lenne ha szulhetne cicakat es esetleg odaadjatok majd oket.en igy tennem
2011. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon, csak kedden egyek haza. Tesóm azt mondta, hogy keservesen nyávog és nem nyálas a cicije. Nem tudom ettől még lehet megvan?
2011. jún. 19. 15:00
 13/15 anonim ***** válasza:
nm .lehet h egy ember megtalalta es elvitte.vagyy elkoborolt.nm akarlak megijeszteni de ...
2011. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze, minden előfordulhat. Majd haza megyek és meglátom, hogy tényleg keresi-e vagy csak ennivalóért kunyerál azért nyávog.
2011. jún. 19. 17:24
 15/15 anonim ***** válasza:

A szüleid nem adnának kölcsön a műtétre? Majd megadnád nekik a nyári munkából?


Remélem, azért előkerül a kiscica:)

2011. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!