Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mit csinaljak a...

Szerintetek mit csinaljak a kiscicammal, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes kismacskam ,eddig mindig nagyon vidaman jatszott,de tegnap eszrevettem hogy santit az egyik labara,es tegnap szinte nem is jatszott ,csak fekudt es aludt.Enni evett tegnap is es ma is ,de ma sincs valami jo kedve.Szerintetek mit csinaljak vele?Vajon eltort a laba?Ne kossem be valamivel?

Segitsetek!!!!!!

11/L


2011. jún. 19. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a kérdésre nem is lehet máshogy válaszolni, csak azt, hogy vidd állatorvoshoz. És szerintem ezt te is tudod. :)

Innen nem tudunk segíteni ilyenben és szerintem neked sem kéne kötésekkel próbálkoznod, úgyis leszedné, na meg azt sem tudod, hogy mi baja.

2011. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt én kérdeztem nemrég:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1873367-mier..


Ne aggódj, biztos csak meghúzódott a lába, nálunk 2 nap alatt elmúlt, és azóta is minden rendben van! Ha ennyi idő alatt nem javul, akkor bizony tényleg állatorvos kell. Jobbulást a macseknak!

2011. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Ha holnap is santikalni fog elviszem az allatorvoshoz.
2011. jún. 19. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen ételt eszik, de egyszer volt olyan nálunk hogy mindegyik macskánk ezt csinálta mint a tied. Csak feküdt, húzta a lábát. Kiderült hogy a táp volt erős nekik. Egy héten belül rendbe jöttek, csak legyen előtte víz.
2011. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mar nem santit annyira,kezd gyogyulni a laba,szerintem csak meghuzodott egy kicsit
2011. jún. 20. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!