Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicámmal,...

Mit csináljak a kiscicámmal, folyton kihányja a kaját?

Figyelt kérdés

A kiscicám feltűnően gyakran kihányja a kaját. Azért szerintem mert zabál! Befogadott cica, 2 hónapos, de nagyon alulfejlett, és rossz körülmények között élt, de ez a zabálás nagyon nem jó!


Az nem megoldható h kevesebb kaját adjak neki, mert nem kap sokat, de így is eltúrja a nagy cicát a saját kajája elől, és miután behabzsolta a kajáját, elveszi a nagyét, az meg hagyja! Nem tudom őket külön etetni, mert nincs ajtó a házban! Mit csináljak szerintetek? Vagy majd rájön, h itt rendesen kap enni és leszokik a habzsolásról?


2011. aug. 11. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ekkora cicának napi 3X kell adni kisebb adagokat. Valahogy old meg, hogy ne tudja megenni a nagy elől.
2011. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tuti leszokik majd róla, az enyém is ezt csinálta régen. Szegényke még azt hiszi, visszatér a régi éhezős világ, és most gyorsan enne, amíg lehet. :)

De hogy hogy válaszd szét őket... Ha valaki tud segíteni, addig foglalja le a kicsit, míg a nagy eszik, aztán jöhet a kicsi, de szerintem lassan, kis adagokban add neki a kaját.

2011. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettő napi minimum 3x kap kevés kaját. A szárazzal nincs is gond, mert arra nem startol rá (már) mint egy afrikai éhező, de a konzervvel még vannak ilyen gondok :/ Köszi a válaszokat.
2011. aug. 11. 00:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Ekkora kiscicának nyugodtan adhatsz még 5x is, sőt, a Te extrém helyzetedet tekintve akár gyakrabban is.

Majd rájön, hogy van itt kaja mindig, nem kell habzsolni.

Biztosan rendeződni fog, kitartás:)

2011. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
adj neki többször picit, a nagy kajáját is tedd el :) vagy a nagyot is etesd többször, abból sem fog semmi hátrány származni.
2011. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kiscicám is rossz körülményekből jött és éhezett ezért otthon nálunk is ment az eszetlen zabálás egy ideig de soha nem hányta ki. Én azért elvinném orvoshoz hogy biztos nincs-e semmi baja.
2011. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Az orvostól fogadtuk örökbe, otthagyták "állatbarátok", kivizsgálták parazita irtást is megcsinálták, azt mondták egészséges. de amúgy én is így látom, a hányást leszámítva, lehet felhívom az orvost aztán csak mond vmi okosat
2011. aug. 11. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!