Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicámmal?...

Mit csináljak a kiscicámmal? Meghalt az anyja, és nem bírok vele.

Figyelt kérdés
Kb. egy hete elpusztult az anyamacska. Öt hetes a kiscica, és most egyedül van, testvérei nem voltak. Kinti cica, nem jöhet be elvileg a házba, de mióta nincs anyja, állandóan behozzuk, mert ha egyedül hagyjuk kint, elkezd nyávogni. Próbáltuk már, hogy kint hagyjuk és nem foglalkozunk vele, de órákon át képes úgy nyávogni, mint akit kínoznak, kint az udvaron meg nem lehetünk vele állandóan. Nem akarjuk, hogy beszokjon a házba, de nem tudjuk, mit kezdjünk vele. Valami ötlet?
2010. jún. 28. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Húhha...

Talán rakj ki neki egy kis tejet az udverba, és vidd oda.

Maradj mellette és simogasd ,ha megitta.

Játszatok kint vele sokat és kint adj neki enni ,innni.

Ennyi ötletem van, remélem beválik.:)

2010. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*udvarba

*inni

2010. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Enni mindig kint adok neki, addig nincs is gond, amíg el nem fogy a kajája, de utána észreveszi, hogy egyedül hagytuk, és rögtön elkezd nyávogni...
2010. jún. 28. 12:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami plüsst tegyetek ki neki.
2010. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Az én cicámnak is hasonló a története ő is 3-5hetes lehetett amikor megtaláltam az utcán. A helyedben végleg bevinném, mert nem vagyok benne biztos, hogy különben túl tudja élni kinn, még akkor is ha nagyon gondoskodtok róla. Legyen egy meleg biztonságos kuckója még a lakásban is így ki lehet kerülni, hogy ne akarjon mindenképpen az ágyba feküdni. Az ilyen picuroknak a legjobb a tej. Ha úgy fogtok dönteni, hogy benti lesz akkor fontos , hogy minél előbb rá tudjátok szoktatni a cica wc-re!
2010. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehát öt hetes kismacskától hogy várod el hogy megnyugodjon ? Túl kicsi még hogy heirtelen egyedül maradva megnyugodjon.Az anyját pótolni kell.
2010. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szegény :( Én keresnék neki egy társat. Hozz valahonnan egy másik kiscicát, akkor tudnak együtt játszani és nem lesz magányos!
2010. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon kicsi, szerintem vidd be. Ha nagyobb lesz, akkor ki lehet már rakni, de neki még szüksége van valakire. Egyébként ha most te fogod dajkálni, akkor nagy korában téged nagyon fog szeretni. Nekem is ilyen korú volt a cicám, mikor hozzám került, azóta azt hiszi, hogy az anyukája vagyok, vagy legalábbis rokona. :D
2010. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél ennyire szívtelen, hogy egyedül hagyod sírni, nagyon kicsi még, ha nem is végleg de pár hétig még vidd be a házba utána is ki lehet szoktatni.
2010. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell amiatt aggódnod, hogy beszokik. Pláne ha sima házicica. Nekik mindenük a kintlét.

Úgyhogy szerintem tartsátok bent, nagyon picike még. Ha eltelik egy kis idő követelni fogja, hogy kimehessen, és majd nektek kell vadászni rá, hogy merre jár.

2010. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!