Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mióta meghalt a kutyusom, a...

Mióta meghalt a kutyusom, a cicám az ő helyén alszik. Tényleg tudja, hogy mi történt?

Figyelt kérdés
A másik cicán nem látom, hogy észrevenné a hiányát, pedig ők laktak együtt régebb óta.
2011. jún. 21. 12:17
1 2
 11/15 Fitos Emese (Mesi) válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=GAaH_HlUD68



Ő még segíteni is akart szegény társán! :'(

2011. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fitos Emese (Mesi) válasza:
Szerintem megérezte!
2011. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hiszek abban hogy megérezte volna, bármilyen meghatóan is hangzik. Szerintem csak arról van szó hogy amíg élt a kutya addig tiszteletben tartotta a helyét és nem feküdt oda, de most hogy már nincs, bátran odafekszik. Nálunk akkor volt ez amikor a nagyobbik cicám elpusztult akkor a kisebbik elfoglalta a kosárkáját. Előtte nem ment bele mert tudta hogy az a másik cicáé, de amint pár napon belül észlelte hogy "eltűnt" a másik, már el is foglalta.
2011. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor még két felnőtt- és egy kismacskánk volt és az egyik felnőtt (nőstény) elpusztult, a másik kettő (kandúr) úgy tűnt, hogy nem foglalkozik vele, de később hajnalonként, abban az időpontban, amikor a társa elment, a felnőtt furcsán, panaszosan nyávogott, órát lehetett volna igazítani hozzá. Ezt évekig csinálta.
2017. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem tegnap halt meg a kis cicám és a testvérei nyivákoltak neki és nézték próbáltak neki segíteni. Utánna megfogtam a kis cicát és elvittem messzebre, hogy a testvérei ne lássák, hogy meghal. Azóta is nyivákolnak neki (de már hiába valószínūleg keresik) ágyába alszanak és a táljából esznek. 10000% hogy megérzik az állatok is hogy a màsik meghalt.😪😭😭
2020. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!