Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyusom, hogyan...

Meghalt a kutyusom, hogyan tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés
1 éves volt, 2010 áprilisában született, de nagyon hozzámnőtt. Mindent együtt csináltunk, annyira szeretett. És két napja egyszerűen csak itthagyott. Félek, hogy sosme fogom feldolgozni. Akármire ránézek, mindig ő jut eszembe, 5 percenként jönnek fel emlékek, vagy akár csak az az értelmes feje, és rögtön elsírom magam. Minden játékát, tányérját eldugtam, hogy ne emlékeztessenek rá, de még így is... Úgy érzem, vígasztalhatatlan vagyok, ez a szomorúság szétszakít és örökre így lesz. Mennyi ideig lesz még ez ilyen rossz? Miért pont ő? :( Istenem, az én kis drágám... Hogyan könnyíthatném meg a helyzetet? Mindenki azt mondja, gyorsan szerezzek be egy másik kutyust, hogy ne legyek egyedül.
2011. júl. 29. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A kutyussal várj még 1-2 hónapot amíg "megnyugszol" kicsit.

Sajnálom.Részvétem:'(

2011. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen az állatorvos is ezt szokta mondani, hogy kell egy új kutyi az feledteti. Én is sirattam az enyémet 2-3 hónapig. Ez sokaknál igy van. Viszont sokan nem értették mi bajom van, ez csak egy kutya. Gondolhatod?!
2011. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Részvétem!:(

Nekem is egyik napról a másikra pusztult el a kutyusom, igaz 15 év után. Hát én rendesen kibőgtem magam, a szép emlékeket kiírtam magamból, csináltam egy nagy képet, amin sok kicsi kép van a kutyusomról.

Az új kutyusról pedig annyit, hogy ne hamarkodd el! Előbb engedd el a régi kutyusod, aztán gondolkozhatsz új kutyán. Nekem több, mint fél év kellett ahhoz, hogy képes legyek egyáltalán kenneleket keresni.

2011. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

igen sztem is szerezz egy másik kutyust és ha vele foglalkozol akkor könnyebben dolgozod fel a másik kutyusod halálát!

..és hidd el..h jó helyre ment a kuytád!!:)

2011. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudom, hogy jó helyen van, de... itt jobb lenne neki velem. Esküszöm,ha visszajöhetne, szétsaggathatna egy 100as csomag zsepit ( ezt szerette csinálni, mindig le is szidtam), szétrághatna akármit, tőlem még a szobatistaságról is leszokhatna, csak visszajöhetne... :( Olyan szép sírkövet fogunk neki csinálni mécsesekkel és virágokkal díszítve... egész nap ott fogok ülni. Én is úgy érzem, hogy 1-2 hónapba beletelik majd, és csak utána szeretnék új kutyát. De a barátok már hoznának nekem egyet...

Utolsó előtti: bárcsak ne írtál volna...

2011. júl. 29. 22:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi történt vele?? Ilyen fiatalon elpusztulni??!!
2011. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A barátja megfolytotta... jelenleg a gazdájára sem vagyok kíváncsi, aki egyébként jó barátnőm.
2011. júl. 29. 22:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem értem... [ előző válaszoló] a barátnőd kutyája? Akkor miért írod hogy a te kutyusod? Egy ember fojtotta meg??
2011. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem. A én kutyusom, és a barátnőm kutyája meg az enyém haverok voltak. És a másik kutyus volt.
2011. júl. 29. 22:22
 10/16 anonim ***** válasza:
óhh.. Hogy fojtatta meg? Hogyan engedhetted? Hogyan nem vettétek észre szegény kutya nyüszítését. Ha olyan volt a kutya, akkor nem szabadott volna magára hagyni őket, főleg ha az a ő területe, sose bízz meg egy kutyába ilyen téren! Ha valóban magára hagytátok és elmentetek valahova akkor csak magadat okolhatod..
2011. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!