Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a cicánkkal? Miért...

Mi történt a cicánkkal? Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

1 órával ezelőtt bepisilt!

Úgy volt,hogy fogtam a kezemben és közben sétáltam vele föl alá a házban(szeret a kezemben lenni,ha nem veszem fel,akkor jön utánam és nyávog,mint akit ölnek...).Egyszer éreztem,hogy valami csöpög rá a lábamra :S

Annyira megijedtem,hogy szegényt elejtettem(nem ütötte meg magát komolyabban szerencsére) és Ő fölszaladt a fürdőbe,ahol megint pisilt a kádba(mindig a fenti kádba szokott pisilni,de azt mi már nem használjuk)...Biztos,hogy nem kellett pisilnie,mert azelőtt fél órával mentem el vele.

Ezt miért csinálta?Lehet,hogy vizelettartási gondjai vannak?Vigyem orvoshoz,ha még egyszer előfordul?

Olyan bűntudatom van,amiért elejtettem szegénykét...

Már nem fiatal cica,most 14 és fél éves,de tudtommal még sosem fordult elő ilyen baleset.


2011. jún. 22. 16:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
LÁNY MACSAK? mert ha lány akkor lehet hogy tüzel !! ha meg kandúr akkor az a baja hogy lányt akar .de ha herélt akkor csak szimplán az a baja hogy egyedül van :/
2011. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ja ahogy meg elejtetted akkor azért pisilt megint mert megijedt ..szegényke XD nekünk van vagy 30 féle állatunk :ló macska kutya görény birka csirke nyul hal malc stb xd de mind hülye xD
2011. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem játék.

Utalhat akár vese elégtelenségre is,ami nagyon veszélyes és ő már benne van a korban.

Vidd dokihoz. Nekem a kutyusom márciustól eben szenvedett,és pénteken elvesztettem sajnos,pedig ő még csak 9 éves volt! :(:(

2011. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
tatám kutyája 12 :D
2011. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet véletlen, és igen, lehet a kora...

Én megvárnék még egy ilyen esetet, és utána doki...

A vizelete tiszta volt, nem volt véres (rózsszínes) vagy barnás?

2011. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából vesebeteg a cicánk,szóval lehet,hogy emiatt volt...

Amúgy átlátszónak láttam.

2011. jún. 23. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Vesevédő kaját eszik akkor legalább?
2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vettünk neki,de abból nem eszik túl sokat sajnos :S
2011. jún. 23. 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet más márkával kell próbálkozni, mert van több.

Hátha egy másik márka finomabb.

Nekem a royal canin renal van, és imádja...

2011. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekünk is olyan van,de az a baj,hogy nagyon válogatós :S

Csak halat,vesét,májat és tasakos kaját eszik,ha nagyon éhes,akkor száraz kaját is.

2011. jún. 23. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!