Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Gyakran hamenése van, és a napokban apró sebek keletkeztek a nyakán, arcán, már véreznek is.(más macskákkal nem érintkezett) Étvágyával nincs gond, sokat eszik, iszik, sokat játszik amikor ébren van, de a fél napot átalussza.
2011. jún. 27. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
állatorvoshoz miért nem viszed?
2011. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom megmondani mi baja lehet,de szerintem vidd el állatorvoshoz, mert ez egy komoly betegségnek tűnik, és még halálos kimenetelű is lehet
2011. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg állatorvossal, nehogy neked is valamilyen bajod legyen tőle.Amúgy általában a macskák egész nap alszanak és éjjel vadásznak vagy csavarognak....:-)))
2011. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Imádom az ilyet... Kérdező, komolyan gondolod, hogy itt bárki is szakszerű választ fog neked adni? Vidd el állatorvoshoz és kész. De még ma.
2011. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ma viszem. Lehet hogy nem olcsó, de ezt vállalni kell. Szerintem aza lvással nincs gond, tizenvalahány órát alszanak egy nap állítólag :) mennyi idős a cicus? :) igen, és még ma vidd el. Gyógyulást ;)
2011. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak hasmenése volt, csak száraz kaját adtunk neki, mert kis diétát javasoltak. Hétvégén jöttek ki rajta a sebek, nem tudtuk elvinni még. Az egyik válaszadónak üzenem, hogy nem vagyok kíváncsi a megjegyzéseire, ha valami nem tetszik, ne válaszoljon és kész. A többieknek köszönöm, elviszem állatorvoshoz.
2011. jún. 27. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!