Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális dolog? (fiúcica)

Ez normális dolog? (fiúcica)

Figyelt kérdés
A fiúmacskám lassan két éves lesz.nagyon cuki meg minden én is szeretem de már nem első alkalommal megharapott.az ágyamban voltam aludni készültem és teljesen "kitágult" a pupillája nézte az arcom oda raktam az arcomhoz a kezemet erre megharapta a kezem!Apát meg nem ismerte meg amikor leborotválta a szakállát :SS.amúgy eléggé el van kényeztetve.albérletben lakunk az 1.emeleten így csak a teraszra szokott kimenni de ha kinyitom neki a bejárati ajtót már rohan is vissza mert az autóktól is fél. mit tegyek?:SS(nincs ivartalanítva de nagyon nem is akarom.féltem)
2011. jún. 27. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha ivartalaníttatod, sokkal békésebb lesz. Semmivel nem lesz "kevesebb", csak nyugisabb, barátságosabb cica lesz belőle. Ennyi. Annak meg örülj, ha nem jár ki és fél az autóktól, legalább biztos lehetsz benne, hogy nem fogja alattuk végezni.
2011. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi(: az autós rés6nél téyleg igazad van arra még nem is gondotam:D.amúgy mit csinálnak vele az ivartalanításon beadnak neki valamit vagymi?mert még egyik macskánk sem volt ivartalaítva:S amúgy elég játékos ő nyugis de egyre többször ilyen megkattant:S
2011. jún. 27. 14:20
 3/8 A kérdező kommentje:
van ennek valami köze ahhoz hogy tudni illik már pici kora óta nálunk van és az anya macska lelépett még amikor ez a cica kisebb volt.
2011. jún. 27. 14:24
 4/8 anonim válasza:
szerintem lehet köze a dologhoz, lehet hogy fáj neki hogy elhagyta az anyja, ha korán hagyta el. De lehet hogy butaságokat írok.
2011. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ivartalanításnál beadnak neki altató injekciót, pár perc alatt elalszik, egy vágást ejtenek a heréinél, elkötik és kész. Nincs se varrat, semmi utólagos kellemetlenség->viheted haza, amíg alszik (13 évvel ezelőtt így volt). Most már lehet, benntartják, amíg felébred. Másnap mehetsz érte.
2011. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kandúrom van és ő is megszokott kattanni néha :D Engem is megtámad :D a kelleténél jobban felhúzza magát egy egy játék közben, de utána lehiggad :D Enyém sincs ivartalanítva és nem is akarom.
2011. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kitágult a pupillája, hiszen este volt, sötét, feltételezem, mivel lefeküdni készülődtél.

Sötétben egészen kitágul a pupillája, világosban (erős fényben pedig annyira összeszűkül, hogy csak egy függőleges vonal látszik belőle.


Egyébként nem lehet, hogy csak játszott és a kitágult pupillájának köszönhetően láttad olyan félelmetesnek?

2011. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát most legutoljára igen sötét volt.de volt amikor tv-t néztem és világos volt akk is csinálta.:S háát ami a játszást illeti(amikor sötét volt) nem is tudom...simogattam olyankor pedig nyugis szokott lenni.meghát mellettem szokott aludni.eleinte a lábfejemnél de utána felszokott a térd-combhoz(aztán rá pár hónappal és időnként ezt csinálja)és azóta kicsit tartok tőle mi lesz ha este amikor alszom csinálja ezt.nemhiszem h játszani akart volna a legutóbbinál de még az is lehet.:(
2011. jún. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!