Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicáim rendszeresen feltöltődn...

Cicáim rendszeresen feltöltődnek elekromossággal amikor a bőrfotelben ülnek. Hozzájuk érek és kész a kisülés. Ilyenkor megijednek (én is). Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit, ez egy fizikai törvény. Ne simogasd akkor őket, ha ott fekszenek. (Te vagy az első akitől hallom, hogy bőrfotelje van és macskái is és minden rendben. Az összes ismerősömnek vagy széttépték 1 nagy alatt a bőrfotelt vagy onnét kezdve cicawc-ként funkcionált!:)
2009. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekünk a nagyszobában van egy nagy bőrkanapé és két bőrfotel... mindkét cicánk előszeretettel használja, de csak pihenésre. de én még nem tapasztaltam kisülést, pedig sokat szoktam simogatni őket. :)
2009. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy minden re4ndben, a fotelem lassan csarére szorul.

De hát nekik ez a dolguk, cicából vannak. :-))

2009. márc. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!