Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?...

Mi baja lehet a cicámnak? Állandóan mosakszik, vakarózik és nyávog (gondolom fáj már neki).

Figyelt kérdés
Attól tartok bolhás, de azt mivel kell kezelni? Két napja van nálam, semmit nem értek ehhez, még nagyon pici cica. Ha valaki tud valamilyen cseppet vagy bármit ajánlani megköszönném. Ja, és az ára is érdekelne (nem mintha a drágábbat nem venném meg, csak hogy úgy kb mennyibe kerül).
2011. jún. 27. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ORVOS!
2011. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sikerült megfürdetni? Mi lett végül? Elég macerás (:D), de legalább kimossa a petéket és a bolhapiszkot, meg jót tesz a bőrnek. Viszont nem helyettesíti a bolha spot-on cseppeket - kezelted már Frontline-nal vagy hasonlóval? :)
2011. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen sikerült. Vérfürdőt rendezett, de azért megérte, már jól van :) Utána cseppentettem neki a nyakához, ahol nem tudja lenyalogatni. Nem tudom már mi volt a neve, de a kisállatboltban ajánlották, ahol vettem, hogy erre még nem volt panasz és a kiscicáknak csak ezt lehet adni. Most alszik, szegény tuti haragszik rám amiért így megkínoztam :)
2011. jún. 29. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!